DD 1515

Artykuł: dd1515
4.4/5 Głosów: 10
Wycofane z produkcji
Zobacz analogi

Cechy DD 1515

Data wysłania: 30.11.2022
Producent: Digital Designs
Kraj: USA
Artykuł: dd1515

Opinie DD 1515

Twój komentarz będzie pierwszy
Zostaw recenzję dla tego produktu!

Amerykańskie ręcznie robione subwoofery. Wysoki poziom kontroli i basu. Subwoofery, które mają być słyszalne nie tylko w samochodzie, ale także na ulicy. Korzystają z najlepszych podzespołów i wieloletnich opracowań firmy DDAudio. W przypadku subwooferów DD Craig Butler utrzymywał światowy rekord ciśnienia akustycznego przez 7 lat. Subwoofery Digital Designs to dzieło sztuki.

Seria 1500 to pierwsza linia ręcznie budowanych amerykańskich subwooferów. To idealne rozwiązanie dla systemów audio średniej mocy. Wyposażony jest w wielowarstwową prowadnicę, lekki dyfuzor i odporną na temperaturę 2 `` wentylowaną cewkę. Moc tej serii to 300-600W nominalna i maksymalna 2400W. Ta seria jest wyposażona w cewki 2 x 2 ohm i 2 x 4 ohm.

Podobnie jak w przypadku wszystkich amerykańskich linii subwooferów, DD oferuje przeprojektowane elementy. Karbonowe dyfuzory i zaślepki w różnych kolorach, cewki miedziane lub aluminiowe o różnej rezystancji, zwiększające moc i osiągi subwoofera (opcja SC - Super Charge), sprawiając, że zawieszenie jest cięższe lub lżejsze. Dzięki tej opcji możesz zamówić subwoofer, którego potrzebujesz do wszystkich swoich parametrów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów