Hydrografika

Chcesz, aby Twój samochód był oryginalny, stylowy i zawsze wyróżniał się w ruchu ulicznym spośród innych samochodów?

W takim razie będziesz bardzo zainteresowany tym, czym jest technologia Akvaprint (Akvapechat), materiałami, na które możesz zamówić w naszym sklepie internetowym Digital Designs.

Co to jest Aquapress?

Aquaprint (aqua print, Aqua Print, dekoracja 3D, Imeris) to innowacyjna technologia, która pozwala na dekorowanie powierzchni o dowolnych fakturach i kształtach dowolnymi obrazami . Nadruk można nanosić na drewno, plastik, szkło, metal, ceramikę i wiele innych powierzchni.

Ponadto technologię „Akvapechat” można wykorzystać do kosmetycznej naprawy uszkodzonych powierzchni (przywracanie spalonych, pękniętych i zarysowanych powierzchni).

Aquaprint: luneta

  • Stworzenie wyjątkowego tuningu, wnętrza i nadwozia samochodu, autobusu, motocykla, jachtu, łodzi. Jeśli nie stać Cię finansowo na taki dekor do swojego samochodu, możesz spróbować szczęścia w naszej comiesięcznej PROMOCJI i otrzymać Aqua print w PREZENCIE
  • Ozdabianie etui na laptopy, sprzęt biurowy, telefony komórkowe, sprzęt AGD, sprzęt video i audio, gniazdka i włączniki.
  • W projektowaniu wnętrz prywatnych domów, mieszkań i biur. Fasady mebli, szklane drzwi, płytki i inne elementy wystroju pomieszczenia, pokryte specjalną folią, wyglądają nie tylko oryginalnie, ale także bardzo drogo.

Zamawiając usługę w naszym salonie otrzymasz możliwość ozdobienia swojego telefonu zupełnie za darmo. W takim przypadku sam wybierzesz kolor i najbardziej atrakcyjny film dla siebie.

Możesz także kupić sprzęt do druku wodnego i otworzyć własny warsztat tuningowy. My z kolei pomożemy w doborze najbardziej optymalnego rodzaju sprzętu za cenę, najpopularniejsze filmy (mamy ponad 1000 rodzajów) oraz nauczymy technologii AQUAPRINT.

Aqua Printing: technologia produkcji

  1. Przygotowanie części. Niezależnie od tego, jaki produkt zdecydujesz się ozdobić, najpierw jest on zagruntowany i pokryty cienką warstwą emalii o określonym kolorze. O tym bardziej szczegółowo pisaliśmy w dziale Zrób to sam w wodzie: przygotowanie powierzchni.
  2. Przygotowanie filmu. Wybrana folia jest umieszczana w wodzie o określonej temperaturze i twardości.
  3. Aktywacja. Następnie za pomocą pistoletu natryskowego na powłokę dekoracyjną nakładany jest specjalny aktywator, który zmiękcza powłokę do stanu ciekłego. W rezultacie „pływający” wzór pojawia się na powierzchni wody na ułamek sekundy.
  4. Przeniesienie wzoru. Teraz nadchodzi najważniejszy moment - produkt zamocowany nad pojemnikiem należy zanurzyć w wodzie pod odpowiednim kątem iz określoną prędkością. Spowoduje to przeniesienie obrazu z wody na powierzchnię części samochodowej, do telefonu itp.
  5. Mycie, suszenie i utrwalanie. To tyle, po czym produkt należy dokładnie wypłukać, wysuszyć i nadać mu wytrzymałość, trwałość i właściwości dekoracyjne - polakierować, ponownie wysuszyć w specjalnej komorze i wypolerować.

Proces przenoszenia wzoru na produkt został szczegółowo opisany w rozdziale Folia na bazie wody: przenoszenie na część. (spójrz na górę strony).

Zalety technologii aquaprint

  • Trwałość.

Folia do nadruku wodnego nałożona na elementy samochodu jest w stanie wytrzymać wszelkie wpływy zewnętrzne. Nie boi się dużej wilgotności i suchego powietrza, nie boi się mroźnej zimy (do -80 ° C) ani wysokich temperatur latem (+ 80 ° C). Nie wyblaknie na słońcu, nie wyblaknie przy intensywnym użytkowaniu części (np. Na kierownicy). Można go czyścić agresywnymi środkami alkalicznymi, rozpuszczalnikami i innymi chemikaliami.

  • Niesamowite możliwości dekoracji.

O ostatecznym wyglądzie dekorowanego produktu decyduje podłoże - warstwa emalii, którą nakłada się pod folię do druku aqua. Zmieniając podstawę, można uzyskać ponad 1000 różnych wariantów dekorów z jednym rodzajem powłoki. A jeśli nie używasz standardowego błyszczącego lakieru, ale matową lub dotykową powłokę ochronną, możesz również uzyskać różne tekstury. Więcej informacji na temat tego, jak emalia bazowa może wpłynąć na ostateczny wygląd produktu, można przeczytać w dziale Film do Aquaprintingu: nauka wyboru.

Zobacz pełną gamę dostępnych filmów aqua

Aby zamówić usługę Aquaprint (Aquapress) należy usunąć niezbędne dane i przesłać je do nas. W ciągu 2-3 dni odeślemy Ci gotowe produkty!

Aby uzyskać bardziej szczegółowe i dokładne informacje, a także zarejestrować się w celu świadczenia usługi, skontaktuj się z pracownikami firmy pod numerami telefonów wskazanymi w nagłówku strony.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych