Car-audio SPL głośnik Ultimate Audio

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według

Zawody car audio SPL nabierają tempa i dobrze się rozwijają w naszym kraju. Akustyka Ultimate Audio świetnie radzi sobie na takich konkursach, a ich właściciele zostają mistrzami naszego kraju. Jakie produkty produkuje firma?

Atutem firmy są subwoofery Ultimate Audio!

JSW to młodsza linia firmy. Jest z powodzeniem używany przez wielu miłośników car audio. W swoim segmencie cenowym ma przyzwoitą moc - modele 10 "800 watów i 12" 1000 watów) oraz wysoką jakość dźwięku. Materiał membrany nie jest prasowanym papierem. Miedziana cewka drgająca o średnicy 2,5 ". „- dla 10” - 92 dB, dla 12 ”- 93 dB. Kosz - odlew

QSW to jedna z najgłośniejszych linii firmy. Z powodzeniem stosowany jest na zawodach oraz w głośnym „codziennym”. Bardzo wysoka moc znamionowa - 1500 watów. Niska impedancja - 2 cewki po 1 omie - to jest to, czego potrzebuje Twój wzmacniacz, aby jak najlepiej go wykorzystać. Cewka 3 `` nawinięta płaskim drutem aluminiowym. Dyfuzor wykonany z nietłoczonej celulozy - lekkiej i wytrzymałej w połączeniu z odlewanym koszem - czyni ten model liderem w swoim przedziale cenowym

XSW to ekstremalna seria Ultimate Audio. Jeden z najpopularniejszych subwooferów w zawodach car audio. Ma wyjątkową moc 2500 watów. Cewka 3 "nawinięta płaskim drutem aluminiowym. Chcesz być najgłośniejszy? To jest dla Ciebie.

Ultimate Audio - nowa akustyka SPL na rynku naszego kraju

XCW - akustyka prezentowana jest w dwóch standardowych rozmiarach 165mm i 200mm. Bardzo wysoka jakość wykonania, kosz stalowy tłoczony, zaciski sprężynowe. Wyjątkowa moc znamionowa - 150 watów. Pośrodku zainstalowano metalowy pocisk wyrównujący fazę. Ze względu na zawieszenie o „małym skoku”, akustyka jest bardzo wyczuwalna. Jeśli posiadasz atrakcyjny samochód demonstracyjny lub lubisz bardzo głośny dźwięk - seria XCW jest dla Ciebie.

Ponadto seria obejmuje potężne tuby XCT SPL. Niezastąpiona rzecz - w budowaniu głośnych samochodów

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów