Wewnętrzne nakładki progowe OmsaLine (nierdzewne) Citroen Berlingo 2008-2018

Artykuł: 1524094-3
4.36/5 Głosów: 11
cena 225 PLN
Wszystkie ceny na stronie są aktualne, wszystkie towary dostępne na naszych magazynach.
-
+

Cechy Wewnętrzne nakładki progowe OmsaLine (nierdzewne) dla Citroen Berlingo 2008-2018

Data wysłania: 01.07.2022
Producent: Omsa Line
Kraj: Indyk
Materiał: Stal nierdzewna
Typ zabudowy: Jest samoprzylepna
Zawartość opakowania: 3 nakładki
Artykuł: 1524094-3
Kategoria towaru: Chrom nakładkiNakładki na progi

Opinie Wewnętrzne nakładki progowe OmsaLine (nierdzewne) dla Citroen Berlingo 2008-2018

Jeśli chcesz pracować w systemie dropshipping, b2b lub kupić w hurcie – przejdź do sekcji Informacje dla dealerów

Nakładki progowe Citroen Berlingo (Citroen Berlingo) wykonane są z wysokostopowej stali kwasoodpornej przez tureckiego producenta Omsa, którego produkty uważane są za jedne z najwyższej jakości i najbardziej przystępne cenowo.

Dzięki niewielkiej grubości produktu nie przeszkadzają w otwieraniu/zamykaniu drzwi oraz bardzo efektownie prezentują się we wnętrzu auta. Dodatkowo zaprojektowano je z uwzględnieniem najmniejszego zagięcia standardowych progów, co zapewni ich idealne dopasowanie do powierzchni. Ponadto zapobiegnie to przedostawaniu się wilgoci pod wykładzinę, a tym samym wykluczy procesy korozyjne pod nią.

Akcesoria charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością, trwałością i są przeznaczone do intensywnego użytkowania w każdych warunkach. A wierzchnia chromowana powłoka, jak gwarantuje producent, nie ciemnieje nawet przy ciągłym kontakcie z wilgocią.

Montaż produktów odbywa się na taśmie dwustronnej. Wystarczy odkleić z niego taśmę ochronną, lekko podgrzać suszarką do włosów i docisnąć do miejsca instalacji. Wskazane jest, aby nie myć samochodu przez kolejne dwa dni.

Możesz kupić podkładki do tuningu Citroena Berlingo, jeśli mieszkasz na Ukrainie, w Rosji lub na Białorusi. W przypadku zainteresowania zakupem hurtowym prosimy o wcześniejszy kontakt z kierownikami naszego sklepu tuningowego .

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych