Nakładki na lusterka (2 szt. plast.) Citroen Berlingo 2008-2018

Artykuł: car4542
4.07/5 Głosów: 14
cena 116 PLN
✅ W magazynie
-
+

Cechy Nakładki na lusterka (2 szt. plast.) dla Citroen Berlingo 2008-2018

Data wysłania: 31.01.2023
Producent: Carmos
Kraj: Indyk
Materiał: ABS-tworzywo sztuczne
Typ zabudowy: Jest samoprzylepna
Artykuł: car4542
Kategoria towaru:
Wymiary gabarytowe i waga pudełka
DługośćSzerokośćWzrostWaga
3225122

Opinie Nakładki na lusterka (2 szt. plast.) dla Citroen Berlingo 2008-2018

Twój komentarz będzie pierwszy
Zostaw recenzję dla tego produktu!

To akcesorium samochodowe to zestaw stylowych chromowanych nakładek na lusterka boczne. Montowany na standardowych elementach nadwozia po prawej i lewej stronie. Posiada indywidualny design - wykonany w opływowym kształcie z lekkimi załamaniami. Przeznaczenie - tuning Citroena Berlingo, nadający kompletny wygląd samochodu i zwiększający jego właściwości aerodynamiczne.

Dlaczego potrzebujesz osłony lusterek?

Lusterka boczne podczas ruchu z dużą prędkością narażone są na znaczne działanie ścierające, napotykając po drodze drobne kamienie, piasek, kurz. Oczywiste jest, że wszystko to prowadzi do pojawienia się małych zadrapań i otarć, a wcześniej i bardziej bezlitosnych niż na pozostałej powierzchni ciała. Ochronne, użytkowe i estetyczne właściwości chromowanego tworzywa ABS pomogą naprawić tę nieprzyjemną sytuację.

Oferowany model nakładek wykonany jest pod konkretną markę auta i nie wymaga dodatkowych modyfikacji podczas montażu. Można go łatwo zamontować na standardowych obudowach za pomocą dwustronnej taśmy lub szczeliwa (w zestawie z taśmą). Do montażu wystarczy przygotować powierzchnię (umyć, natrzeć alkoholem) i docisnąć do niej akcesorium.

W naszym sklepie możesz kupić osłony lusterek Citroen Berlingo w najniższych cenach. Jednocześnie udzielamy gwarancji na towar, obiecujemy szybką dostawę, a jeśli uda Ci się znaleźć ten produkt w tej samej jakości tańszy niż nasz, zwrócimy Ci 110% różnicy.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów