Falbanka na stopy Citroen Berlingo (stal, 2 szt.)

Artykuł: car9176
4.55/5 Głosów: 11
cena 180 PLN
✅ W magazynie
-
+

Charakterystyka Nakładka na stopy Bezpośrednie (2 szt. stal.) Dla Citroen Berlingo 2008-2018

Data odjazdu 28.03.2023
Materiał Stal nierdzewna
rodzaj instalacji Jest samoprzylepna
Sprzęt 2 podkładki, taśma
kod dostawcy car9176
Kategoria

Opinie Nakładka na stopy Bezpośrednie (2 szt. stal.) Dla Citroen Berlingo 2008-2018

Twój komentarz będzie pierwszy
Zostaw recenzję dla tego produktu!

Chromowane obrzeża nóżek to niezbędny dodatek do tuningu Citroena Berlingo, bez którego nie da się nadać samochodowi pełnego wyglądu.

Wykonane ze stali premium o wysokiej zawartości chromu i niklu, nie musisz się martwić, że akcesorium zgaśnie lub zardzewieje po roku lub pięciu. Takie wykładziny są odporne nie tylko na wysoką wilgotność, ale także na ekstremalne temperatury, promieniowanie UV, wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Polecany do stosowania w samochodach we wszystkich strefach klimatycznych naszego kraju.

Dodatkowo, dzięki składowi chemicznemu użytej stali oraz wysokiej jakości chromowaniu, nakładki na stopy mają naprawdę lśniący wygląd, są uważane za produkty przyjazne dla środowiska i higieniczne. Nie tracą połysku nawet w najtrudniejszych warunkach, nie odkształcają się ani nie zapadają przy uderzeniu. A opieka nad nimi jest bardzo łatwa - wystarczy od czasu do czasu wytrzeć je miękką serwetką.

Obrzeże na stopach, które można kupić w naszym internetowym sklepie tuningowym bez przedpłaty, jest tradycyjnie mocowane na taśmie dwustronnej dołączonej do zestawu. Taśma samoprzylepna amerykańskiej firmy uważana jest za najbardziej niezawodną na świecie i zapewnia trwałą i mocną przyczepność do powierzchni ciała.

(udzielamy gwarancji na wszystkie pakiety chromowane prezentowane w naszym sklepie tuningowym)

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów