Oferta kontraktowa

UMOWA PUBLICZNA (OFERTA)

na wymianę, przeładunek, sprzedaż i dostawę towarów

Tsei kontrakt mіzh FOP Pavlo Leonidovich Rabinovich , w byłym „Sprzedawcy”, a my będziemy korzystać z usług strony internetowej, w dawnym - stronie „Zamovnik” https: //ddaudio.com.ua

Kupujący, działając na podstawie towaru, akceptuje umowę kupna i sprzedaży towaru (dal - Umowa) w ofensywie.

1. TERMINY WARTOŚCI

1.1. Oferta publiczna (dal – „Oferta”) – oferta publiczna Sprzedającego, skierowana do nieprzydzielonego udziału Sprzedającego, zawarcie ze Sprzedającym umowy kupna sprzedaży towarów na odległość (dal – „Umowa” ) w myślach o ofercie.

1.2. Wymiana – decyzja Zastępcy o wymianie towaru i jego dostawie, wydana w sklepie internetowym i/lub dodatkowo na przygotowanie i dostawę towaru.

2. STANOWISKO PRAWNE

2.1. Strona internetowa https: ddaudio.com.ua znajduje się pod oficjalną ofertą (ofertą) sklepu internetowego, czy to osoby fizycznej (która jest Kupującym) do zawierania umów kupna i sprzedaży towarów. Wartości kontraktów są publikowane, tobto. E. Zgodnie z artykułem 633 Kodeksu Cywilnego Ukrainy, wydaj tę samą opinię dla wszystkich kupujących.

2.2. Powszechnym i nieostrożnym umysłom wiadomo z artykułu 642 Kodeksu Cywilnego Ukrainy o tej propozycji (ofercie), która jest zatwierdzona umową kupna-sprzedaży towarów na podstawie zaproponowanych niższych pomysłów, a fakt potwierdzeniu formalizacji i rejestracji.

2.4. Do rejestracji Klient pidtverzhu uzgodzhennya i szaleńczo zaakceptował przez niego umysły całej propozycji (oferty).

2.5. Zawarcie Umowy (aby zaakceptować i zgodzić się z Propozycją (Propozycją Możliwości) poprzez oznaczenie), Kupujący zatwierdzi:

a) Nabywca jest w pełni świadomy i odpowiedni dla umysłu propozycji (oferty);

b) wygrywa tak, wysyłane do zbierania, przetwarzania i przekazywania osobistych hołdów do umysłów, które są niższe w Sprawdzone do zbierania, przetwarzania i przekazywania osobistych hołdów, wysłane do przetwarzania osobistych hołdów na niezbędny okres niezbędny termin jak i umowa Krym, zgodnie z Umową Zastępca pidtverdzhu, który wie o prawach ustanowionych przez Ustawę Ukrainy "O przejęciu darowizn osobistych" cała Umowa, możliwość przeprowadzenia vzaєmorozrakhuniv, a także do usunięcia rakhunks, działa i inne dokumenty. Zastępca ma również możliwość poczekania na czas, więc Sprzedający ma prawo do udostępnienia i przekazania swojego daniny osobistej osobom trzecim bez dodatkowych informacji.Zastępca, który nie zmienia procesu przetwarzania daniny osobistej. Obsiag praw deputowanego, jako sub'ukta daniny osobistej, zgodnie z Ustawą Ukrainy „O ochronie daniny osobistej” dla tych, którzy je widzą i wywiadu.

3. CENA TOWARÓW

3.1. Cena za pozycję skóry Produktu wskazana jest na stronie Sklepu Internetowego.

3.2. Sprzedawca ma prawo do jednostronnej zmiany ceny za pozycję Towaru.

3.3. W przypadku zmiany ceny za wymianę Produktu, Sprzedawca zbiorów powinien poinformować Kupującego o zmianie ceny Towaru.

3.4. Kupujący ma prawo potwierdzić lub anulować Zgłoszenie Terminu Towaru, ponieważ po Złożeniu Terminu Towaru Sprzedający dokonał zmiany ceny.

3.5. Zapłata przez Sprzedawcę ceny za zapłatę przez Kupującego Towar jest niedozwolony.

3.6. Sprzedający zamówi cenę dostawy Towaru na stronie Sklepu Internetowego lub w przypadku wydania Kupującym zamiennika przez Operatora.

3.7. Zobov'yazannya Kupujący do zapłaty Towary są vvazhayutsya viskonany w momencie dostawy do Sprzedającego.

3.8. Rozrachunki między Sprzedawcą a Kupującym dotyczące Towarów będą przyjmowane w sposób wskazany na stronie internetowej sklepu internetowego w sekcji „DOSTAWA I PŁATNOŚĆ”.

4. PRANIE PROJEKTOWE

4.1. Wymiana Towaru przez Kupującego za pośrednictwem Operatora pod numerem telefonu: 0 99 646 25 51 lub za pośrednictwem serwisu strony internetowej sklepu internetowego https: ddaudio.com.ua

4.2. W przypadku ponownego pojawienia się na stronie sklepu internetowego Kupujący upraw skontaktuje się z następującymi informacjami:

4.2.1. prisvishche, іm'ya, według ojca Nabywcy lub wskazany przez niego okaz (wygrany);

4.2.2. adresy do dostawy Towarów (dostawa na adres Kupującego);

4.2.3. adresy e-mail;

4.2.4. telefoniczny numer kontaktowy.

4.3. Imię i nazwisko, numer, artykuł, cena żądanego Kupującego Towar pojawi się w kotku Kup na stronie sklepu internetowego.

4.4. Jeżeli Sprzedający potrzebuje dodatkowych informacji, ma prawo zażądać ich od Kupującego. Jeżeli Kupujący nie udzieli niezbędnych informacji, Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za zapewnienie Kupującemu dobrej obsługi przy zakupie towarów z rynku internetowego.

4.5. Dokonując Zmiany za pośrednictwem Operatora (punkt 4.1. Cena oferty), Kupujący upraw powinien skontaktować się z informacjami określonymi w punkcie 4.2. tsієї Oferty.

4.6. Pochwalenia przez Kupującego myśli Oferty prosimy o dodatkowe informacje, które Kupujący wpisał w formularzu ponownej rejestracji na stronie Sklepu Internetowego, jeżeli Zgłoszenie składane jest za pośrednictwem Operatora. Zgłoszenie rejestracji Zamówienia za pośrednictwem Operatora danych o Kupującym zostanie przebudowane w bazie danych Sprzedawcy.

4.7. Kupujący nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość podanych informacji podczas składania Zgłoszenia.

4.8. Umowa kupna-sprzedaży na odległość pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym zostanie zawarta z chwilą elektronicznej rejestracji zastępstwa do obsługi strony sklepu internetowego lub wystawienia dokumentu potwierdzającego dokonanie płatności za Towar.

5. DOSTAWA I PRZEKAZ TOWARU DO ZAKUPU

5.1. Sposoby, tryb i warunki dostawy towaru wskazane są na stronie internetowej w dziale „DOSTAWA I PŁATNOŚĆ”. Procedura dostawy zakupionego towaru do Kupującego za pośrednictwem operatora rynku internetowego w momencie zakupu.

5.2. Dostawa towaru będzie odbywała się za pomocą internetowych spivrobidników - rynek nie będzie w stanie dostarczyć towaru, ani od strony trzeciej (pereviznik).

5.3. W przypadku odrzucenia towaru zastępca jest winny obecności przedstawiciela urzędnika odbioru pocztowego lub szybkości ponownego rozpatrzenia towaru pod względem właściwości (wybór towaru, ilość, kompletność, semestr).

5.4. Zastępca zastępcy zastępcy zastępcy za godzinę odbioru towaru na podstawie własnego paragonu w paragonie sprzedaży i / lub za dostawę towaru, o ile nie ma roszczenia do towar, wymaga kompletności towaru

6. WYROBY TOCZONE

6.1. Poseł ma prawo wprowadzić towary niepodlegające akcyzie na każdą godzinę przed przekazaniem, a po przekazaniu towarów niepodlegających akcyzie - w celu i na podstawie Ustawy Ukrainy "O zakistach praw cierpliwy."

6.2. Obrót towarów niepodlegających akcyzie o odpowiedniej jakości jest możliwy w vypadku, a także zaoszczędzony towar viglyad, sozhivchі power, a także dokument potwierdzający fakt zakupu i wyjaśnienie wymiany wyznaczonego produktu

6.3. Zastępca nie ma prawa myśleć o dobrach odpowiedniej jakości, ale nie tylko oni nie mają prawa brać pod uwagę wartości władzy, jeśli znaczenia towaru mogą być zwycięskie. Ponadto towary są indywidualnie-viznachenі vlastivostі, іdmіnnіst rozmіrі w towarach i cechach wskazanych w sklepie internetowym.

6.4. Obrót towarów, na vipadach, przekazanych przepisami prawa i Umową, należy kierować na adres wskazany na stronie w dziale „KONTAKT”.

6.5. W przypadku wezwania Kupującego do dostarczenia towaru nieobjętego podatkiem akcyzowym o odpowiedniej jakości, Sprzedający dokonał zamiany ceny w postaci takiego Produktu, z winy Sprzedającego za dostawę towaru, który może się obrócić.

6.6. Obrót sumi określony w punkcie 6.5. spójrz na obrót towarów od razu

7. VIDPOVIDALNІST STORIN

7.1. Sprzedający nie posiadał żadnego dowodu na Skodę, który zbiegł się z Kupującym w przypadku błędnie podanej karty

IBAN UA253562820000026002051521220

Bank otrimuvach: PAT KB "Privatbank",

MFO 356282

(ІПН) 3354306018

Vipiska z ЄDR: nr 20380000000051154 z dnia 24.09.2019.

Paysite є jeden hołd

Nie opłacone przez PDV

Vikoristannya Tovarіv, poprzednio zastąpiona w granicach Serwisu, strona ddaudio.com.ua została znaleziona przez Sprzedawcę.

7.2. Sprzedający nie jest świadomy niewiarygodnej, nieuzasadnionej vikonannya Zamovlen i jego upraw w przypadku, gdy Kupujący poda niepełne lub miłosierne informacje.

7.3. Sprzedający i Kupujący ponoszą odpowiedzialność za wykonanie swoich upraw, zgodnie z właściwym ustawodawstwem Ukrainy i postanowieniami Umowy.

7.4. Sprzedającego lub Kupującego ma wpływ przyczyna zewnętrzna lub część nieudanych zbiorów, a także brak rejestracji z powodu okoliczności siły wyższej, takich jak: z powodu przyczyny sprzedaży sytuacja , ziemia Kupujący pislya układ umowy. Impreza, ponieważ nie możesz odwiedzić swoich upraw, niechcący spojrzy na imprezę.

ADRESY TA REKVIZITI

FOP Rabinowicz Pawło Leonidowicz

Ukraina, Czerniowce, ul. Zawodska 9/18

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.