Oferta kontraktowa

UMOWA PUBLICZNA (OFERTA)

za zamovlennya, pridbannya, sprzedaż i dostawę towarów

Umowa Tsey między FOP Zelenyuk Bogdan Stepanovich , w odległym „Sprzedawcy” i sługami strony internetowej, w dolnej - stronie „Zamovnik” https: //ddaudio.com.ua

Kupujący, który posługuje się sposobem wydania Towaru, akceptuje umowę kupna-sprzedaży towaru (dalej – Umowa) na obraźliwe myśli.

1. OKREŚLENIE TERMINÓW

1.1. Oferta publiczna (dalej – „Oferta”) – publiczna propozycja Sprzedawcy, skierowana do nieokreślonej liczby osіb, kładąca na uwadze zgodę Sprzedawcy na zakup towaru na odległość (dalej — „Dogovіr”), która powinna być zawarte w aktualnej Ofercie, w tym wszystkie Dodatki.

1.2. Zamovlennya - decyzja Zamovnika na dostawę towarów zamovite i Yogo, wydana w sklepie internetowym i / lub zamówienie na dostawę i dostawę towarów.

2. NAJLEPSZE POZYCJE

2.1. Oficjalną propozycję (ofertę) podajemy poniżej na stronie sklepu internetowego https: ddaudio.com.ua czy jest to osoba fizyczna (dalej - Kupujący) złoży umowę kupna-sprzedaży towaru. Nominacje są uzgadniane jako publiczne, tobto. E. Vіdpovіdno do statti 633 Kodeksu Cywilnego Ukrainy Yogo myśli to samo dla wszystkich kupujących.

2.2. Zgodnie z artykułem 642 Kodeksu Cywilnego Ukrainy będziemy stosować się i bez opieki nad złożonymi propozycjami (ofertami) potwierdzającymi postanowienia Umowy kupna-sprzedaży towarów na podstawie niższych umysłów, fakt zarejestrowanie tego potwierdzenia oświadczenia.

2.4. Kupujący potwierdza swoją satysfakcję i szaleńczo akceptuje każdą propozycję (ofertę).

2.5. Zawarcie Umowy (w celu zaakceptowania idei właściwej Propozycji (Propozycji Możliwości) poprzez projekt Przesyłki), Kupujący potwierdza kolejny krok:

a) Kupujący w pełni i z pełną wiedzą oraz zgadza się ze zdaniem (ofertą);

b) wyraziłem zgodę na przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych o zbieraniu, przetwarzaniu i przekazywaniu danych osobowych w umysłach, oznaczonych niżej w Zastrzeżonym zbieraniu, przetwarzaniu i przekazywaniu danych osobowych dozwolono na przetwarzanie danych osobowych w ramach rozszerzenia ostatniego okres obowiązywania Umowy, jak również przedłużenie terminu bezterminowego po jego zakończeniu. Z tego, zgodnie z postanowieniami Umowy, Zamovnik potwierdza, że nie ma żadnych zawiadomień (bez dodatkowego zawiadomienia) o prawach ustanowionych przez Ustawę Ukrainy „O ochronie danych osobowych”, o gromadzeniu danych, a także co do tych, które te dane osobowe są przekazywane Sprzedającemu w rozsądny sposób niniejszej Umowy, możliwość przeprowadzenia międzymrozów, a także usunięcia szczątków, aktywów i innych dokumentów. Zastępca będzie również zadowolony, że Sprzedający może udostępniać i przekazywać dane osobowe osobom trzecim bez dodatkowych informacji Zastępcy, bez zmiany sposobu przetwarzania danych osobowych. Obsyag praw Zamovnika, jako podmiot danych osobowych, podlega Ustawie Ukrainy „O ochronie danych osobowych” w celu informacji i zrozumienia.

3. CENA ZA TOWAR

3.1. Cena za pozycję skóry Towaru wskazana jest na stronie internetowej sklepu internetowego.

3.2. Sprzedający ma prawo do jednostronnej zmiany ceny w dowolnej pozycji Towaru.

3.3. W momencie zmiany ceny Towaru Sprzedawca musi poinformować Kupującego o zmianie ceny Towaru.

3.4. Kupujący ma prawo potwierdzić lub anulować Reklamację Towaru, ponieważ cena jest zmieniana przez Sprzedającego po wystawieniu Reklamacji.

3.5. Zmiana przez Sprzedawcę ceny do zapłaty przez Kupującego Towar jest niedozwolony.

3.6. Sprzedawca wskazuje możliwość dostawy Towaru na stronie Sklepu Internetowego lub informuje o tym Kupujących przy składaniu zamówienia przez Operatora.

3.7. Wole Zakup za zapłatą Towar rozpatrywany jest przez vicons od momentu zakupu Sprzedającego.

3.8. Płatności pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym za Towar dokonywane są w sposób wskazany na stronie Sklepu Internetowego w sekcji „DOSTAWA I PŁATNOŚĆ”.

4. FORMULARZ ZAINTERESOWANIA

4.1. Zamówienie Towaru Kupujący składa za pośrednictwem Operatora pod numerem telefonu: 0 99 646 25 51 lub za pośrednictwem serwisu na stronie internetowej sklepu internetowego https: ddaudio.com.ua

4.2. Rejestrując się na stronie sklepu internetowego, Kupujący Wole musi podać następujące dane rejestracyjne:

4.2.1. prizvische, im'ya, zgodnie z Zakupem ojca lub osoby przez niego zamówionej (posiadacza);

4.2.2. adres, na jaki zleca się dostawę Towaru (np. dostawa na adres Nabywcy);

4.2.3. adresy e-mail;

4.2.4. telefon kontaktowy.

4.3. Nazwa, ilość, artykuł, cena Towaru wybranego przez Kupującego wskazane są w polu Zakup na stronie Sklepu Internetowego.

4.4. Jeżeli Sprzedający potrzebuje dodatkowych informacji, mogę poprosić o nie Kupującego. W przypadku nieudzielenia przez Kupującego niezbędnych informacji, Sprzedający nie ponosi żadnych dodatkowych opłat za świadczenie takich usług jak Zakup przy zakupie towarów na rynku internetowym.

4.5. Kupujący składając Zgłoszenie za pośrednictwem Operatora (pkt 4.1. Oferta) musi podać informacje określone w pkt 4.2. tsієї Oferta.

4.6. Pochwała przez Kupującego umysłów Oferty jest należna za wprowadzenie przez Kupującego dodatkowych danych w formularzu rejestracyjnym na stronie Sklepu Internetowego lub podczas wypełniania Zgłoszenia za pośrednictwem Operatora. Po wypełnieniu Zgłoszenia za pośrednictwem Operatora dane dotyczące Zakupu zostają zarejestrowane w bazie Sprzedawcy.

4.7. Kupujący ponosi odpowiedzialność za prawdziwość podanych informacji podczas dokonywania rezerwacji.

4.8. Umowa kupna-sprzedaży na odległość pomiędzy Sprzedającym a Kupującym jest wymagana do złożenia w momencie rejestracji elektronicznej wniosku na stronie serwisowej sklepu internetowego lub do wglądu w pojedynczy dokument potwierdzający zapłatę za Towar .

5. DOSTAWA I PRZEKAZYWANIE TOWARÓW DO ZAKUPU

5.1. Sposoby, kolejność i warunki dostawy towaru wskazane są na stronie w dziale „DOSTAWA I PŁATNOŚĆ”. Zamówienie i dostawa zamówionego towaru Kupujący poczeka z operatorem rynku internetowego w momencie zakupu.

5.2. Dostawa towarów przez władze spіvrobіtnikami іnternet - na rynek zgіdno z umysłami dostawy, abo іz zaluchennyam tretіkh osіb (perevіznika).

5.3. W przypadku odebrania towaru, Zamovnik jest winny obecności przedstawiciela prac_vnika poczty vіddіlennya abo kur'єra perevіriti vіdpovіdnіst Tovaru yakіsnim і kіlkіsnim, (nazywanie produktu, kіlkіst, komplekt).

5.4. Zamovnik abo Przedstawiciel firmy Zamovnik pіd hour priymannya goods pіdverdzhuє svoїm pіdpisom w paragonie sprzedaży і / abo zamovlennі za dostawę towarów, shcho nie ma pretenzіy do towarów kіlkostі, zovnіshnіm patrząc na kompletność produktu.

6. POWRÓT DO TOWARÓW

6.1. Deputowany może mieć prawo do przeniesienia na towary niedokładne w dowolnym momencie przed kolejnym przeniesieniem, a po przeniesieniu na towary niedokładne - w kolejności umysłów, określonej przez Ustawę Ukrainy „O ochronie praw Spozivach_v”.

6.2. Zwrot towarów niewymagających do nelezhnoї yakostі mozhlivy u vipadku, yakshcho zberezheno yogo towar viglyad, spozhivchі vlastіvostі, a także dokument, scho pіdverdzhuє fakt zakupu towarów umovlennya zaznachennogo.

6.3. Zastępca może nie mieć prawa do poruszania się w towarach nalezhno ї yakost і, sho ma і іndivіdualno-vyznáchenі vlastіvostі, yakshcho zaznacheniya towary mogą być vikoristaniy, w tym Spozhivachem, jak yndivіdualno-vyznáchenі vlastіvostі, yakshcho zaznacheniya towary mogą być vikoristaniy, w tym Spozhivachem, jak dodatek yindivіdualno, i nie standardowe, wsze). Pіdtverzhennyam tego, scho towary maє іndivіdualno-vyznáchenі vlastіvostі, є vіdmіnnіst rozmіrіv w cechach towarów іnshikh, scho vіzanі v іnternet-magazіnі.

6.4. Zwrot towaru, na vipads, peredbachenih zgodnie z prawem i umową, zdіysnyuєtsya na adres wskazany na stronie internetowej w rozdіlі „KONTAKTY”.

6.5. Gdy Kupującego vіdmovі vіd nepіdіkziznogo towarów nalezhnoї yakostі Sprzedawca obraca є koshti w rozmіrі vartostі takich Towarów, na winietę vitrat vіd vіd vіdkіznі druzhіv, yцаkyi ієєєє

6.6. Zmiana sumi, przypisana w pkt 6.5. zdіysnyuєtsya noc ze zwróconymi towarami

Zobacz politykę zwrotów

7. WIDOK BOKÓW

7.1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za shkoda, zapodiyanu Kupujących po niewłaściwie wprowadzonych kartach

IBAN UA823562820000026002051515441

Bank otrimuvach: PAT CB "Privatbank",

MFO 356282

(ІPN) 3360405930

Wyciąg z EDR: nr 20380000000049592 z dnia 25 lutego 2019 r.

Pojedynczy podatnik

Nie jesteś płatnikiem VAT

Vykoristannya Tovarіv, zamovlenyh przed witryną Serwisu ddaudio.com.ua przybył do Sprzedawcy.

7.2. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieadekwatność, nieterminowe vikonanny Zamovlen i jego wole w różnych przypadkach podanych przez Kupującego nierzetelnych lub ułaskawionych informacji.

7.3. Sprzedający i Kupujący ponoszą odpowiedzialność za naruszenie swojego wola zgodnie z prawem Ukrainy i postanowieniami Umowy.

7.4. Sprzedawca Abo Paretser Zlіdna Vіdpovіdalnosti Przed Abo Pidnikov Neuskoannya Visikannya, Yakschko Nevikoannya є Slіdkom Sił Major, Slakovin Yak: Vіin Abo Vіyskovі dіїstrus, Помина, и и інші ихінііні лихова, ШО и ід ід ід від ліді ід ід І / Abo dokonywania zakupu po zakończeniu realizacji zamówienia. Partia, nie mogąc pokonać własnego wola, niedbale przypomina o swojej drugiej partii.

ADRESY I SZCZEGÓŁY

FOP Zelenyuk Bohdan Stepanovich

Ukraina, Czerniowce, woj. 4-fabryka 5

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych