Chrom nakładki do salonu

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Chromowane listwy wewnętrzne to najefektywniejszy sposób na urozmaicenie zewnętrznej części wnętrza i nadanie mu wyjątkowego charakteru. Podkładki są mocne i trwałe, a także bardzo łatwe w montażu.

Najczęściej właściciele samochodów montują progi drzwi w samochodzie, aby chronić nadwozie przed zarysowaniami i różnymi uszkodzeniami oraz uderzeniami lub pierścieniami na prędkościomierzu lub kanałach powietrznych pieca. W naszym sklepie internetowym możesz kupić wykładzinę chromowaną w najbardziej przystępnych cenach.

Zawiera chromowane progi drzwi w salonie

Chromowane listwy progowe do samochodu to obecnie najpopularniejszy rodzaj tuningu. Pomogą urozmaicić konstrukcję auta, a także ochronią karoserię przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zalety progów to:

  • stal nierdzewna, z której wykonane są listwy progowe, jest odporna na uszkodzenia i różnego rodzaju zarysowania;
  • elegancko uzupełnia wygląd samochodu i czyni go wyjątkowym;
  • okładziny nie boją się korozji i mają długą żywotność.

W naszym internetowym sklepie tuningowym znajdziesz listwy progowe do dowolnej marki i modelu samochodu, a także inne chromowane listwy do wnętrza (pierścienie, felgi). Dodatkowo warto zaznaczyć, że oprócz funkcji ochronnych, wyściółka we wnętrzu będzie estetycznym dopełnieniem wyglądu auta, świadcząc o dobrym guście jego właściciela.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów