O firmie Digital Designs i salonie akcesoriów DD-Tuning

Firma Digital Designs Ukraine powstała w 2004 roku (do 2007 roku był to stan wyjątkowy - handel detaliczny częściami samochodowymi i akcesoriami do tuningu w Czerniowcach). Początkowo główną specjalizacją firmy była sprzedaż akcesoriów samochodowych (kosmetyki, lampy samochodowe itp.). W 2006 roku po raz pierwszy sprowadziliśmy towar tureckiego producenta Carmos - produkty ze stali nierdzewnej do samochodu (pokrowce na klamki, lusterka, kratki, progi). Dziś mamy tysiące klientów z Kijowa, Odessy i innych miast Ukrainy. Pracujemy również na całym świecie - jest wielu klientów z Białorusi, Kazachstanu i wszystkich krajów europejskich.

Historia sklepu internetowego z akcesoriami samochodowymi DDaudio

 • 2007 - zostaliśmy oficjalnymi przedstawicielami tureckiego producenta Carmos na Ukrainie (Cagatayotomotiv)

Ze względu na popyt i jakość towarów (przypomnijmy, że na naszym rynku jest wiele podobnych zestawów karoserii wykonanych z taniego chińskiego plastiku), Digital Designs Ukraine zaczęła tworzyć sieć dealerów i sprzedawać na Ukrainie.

 • 2008 - zostaliśmy przedstawicielami kolejnego tureckiego producenta OmsaLine & Meric.

Tym samym nasz asortyment znacznie się powiększył i dziś jest ponad 150 000 części zamiennych i akcesoriów do tuningu.

; Akcesoria MericCagatay i projekty cyfrowe

 • 2008 - podpisaliśmy kontrakt z amerykańską firmą Termpro DbDrag Racing na organizację zawodów car audio na Ukrainie i zorganizowaliśmy pierwsze światowej klasy zawody.
 • 2009 - pracownicy naszej firmy stworzyli ukraiński format konkursu car audio SQ Challenge (www.dbdrag.com.ua).

Do dziś z powodzeniem organizujemy takie imprezy w Kijowie, Odessie i na całej Ukrainie - razem z tuningowymi wystawami i festiwalami (festiwal Ostrov Zvuka, festiwal Car & Emotion, TuningFest.)

Namiot Ddaudio w konkursie tuningowymNagradzanie uczestników zawodów tuningowychDD - sponsor konkursów car audio

 • 2010 - otworzyliśmy własny sklep internetowy (ddaudio.com.ua), którego baza klientów liczy dziś ponad 300 000 kierowców z całego świata.
 • 2011 - Digital Designs Ukraine została zaprezentowana na międzynarodowej wystawie SIA 2011 w ramach zespołu z Turcji Cagatay.

Pod koniec 2011 roku podpisaliśmy umowę o współpracy z partnerami z Tajwanu, dzięki czemu w naszym sklepie internetowym mogliśmy zaoferować klientom takie auta jak folie węglowe, torby chromowane, daszki (owiewki okienne) oraz swattery na muchy (owiewki maski).

W październiku 2011 roku powstał sprzęt do druku wodnego (lmeris). Dlatego teraz oferujemy klientom nakładanie włókna węglowego, kamuflażu, drewna na różne produkty (patrz sekcja Druk Aqua).

Produkty Carmos - w SIAPrzedstawiciele DD na wystawie

 • 2012 - firma Digital Designs Ukraine oraz internetowy sklep z akcesoriami samochodowymi DDaudio zostały zaprezentowane na międzynarodowych targach SIA 2012.
 • 2014 - nasza drużyna wzięła udział w regionalnych mini piłkarskich mistrzostwach

Zaletą naszej firmy jest to, że posiadamy własny magazyn (nie handel pośredni), ogromny wybór i asortyment (wszystkie dostępne), realizacja każdego dnia wysyłki zamówień (poza sobotą i niedzielą), dogodna dostawa do wszystkich regionów Polski. Ukraina, niedroga dostawa do Rosji (wysyłamy regularnie raz w tygodniu, czas dostawy od 3 dni do 2 tygodni, przy dużym zamówieniu dostawa do Rosji gratis), fachowe doradztwo i doradztwo.

hurtownia bazy tuningowejhurtownia autostrojenia

Firma DDaudio jest oficjalnym przedstawicielem na Ukrainie następujących marek

 • Erлul Oto to turecki producent. Jest również producentem osłon i nadkoli na zderzaki. Najlepszy producent platform bocznych do minibusów i jeepów. Dobra cena z bardzo wysoką jakością. Duży asortyment. Mamy stałą dostępność
 • CAN Otomotiv to turecki producent belek, belek zderzaków, relingów dachowych oraz zestawów karoserii do autobusów, pojazdów użytkowych i jeepów. Lider na tureckim rynku produkcyjnym. Zakład znajduje się 30 km od Stambułu. Wszystkie produkty wykonane są ze stali nierdzewnej o grubości 1,6 mm (rura włoska) i aluminium. DD Ukraina jest oficjalnym przedstawicielem na Ukrainie. W naszym magazynie zawsze znajdziesz zderzaki, rury, łuki, relingi dachowe do takich samochodów jak Volkswagen Transporter T4 i T5, Multivan, Caravella, Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caddy, Volt, Crafter, a także do większości innych aut .
 • Omsa Line to turecki producent. Światowy lider w produkcji okładzin tuningowych ze stali nierdzewnej. Używają tylko włoskiej stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa ABS. Zakład znajduje się w Bursie w Turcji. Firma DD Ukraine jest oficjalnym przedstawicielem na Ukrainie (nasze współrzędne można zobaczyć na oficjalnej stronie Omsa)
 • Carmos to turecki producent. Dobre ceny, produkty wysokiej jakości. Materiały użyte przez Carmos to stal nierdzewna, wysokiej jakości plastik. DD Ukraina jest największym oficjalnym przedstawicielem na Ukrainie. Cały asortyment mamy zawsze na stanie.
 • Meric to turecki producent nakładek panelowych na drewno, węgiel, aluminium. Bardzo wysoka jakość, szeroki asortyment. Wykorzystuje materiały (żywicę i klej) amerykańskiej firmy 3M. Większość nakładek na panel dostępna jest w naszym magazynie. Zawsze możesz sprawdzić dostępność u naszych menedżerów.
 • Digital Designs to amerykański producent. Cała produkcja odbywa się wyłącznie w USA. Firma specjalizuje się w produkcji głowic subwoofera (robot ręczny), wzmacniaczy mocy (made in Korea), akustyki high-end (made in Germany). DD Ukraina jest oficjalnym wyłącznym przedstawicielem na Ukrainie.

Dyrektor:

Radomsky Maxim - dyrektor

Radomsky Maxim, Czerniowce.

Dyrektor firmy „Digital Design Ukraine”

Uniwersytet Narodowy w Czerniowcach,Wydział Prawa

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.