O sklepie z akcesoriami samochodowymi Digital Designs i DDaudio

Firma Digital Designs Ukraine powstała w 2004 roku (do 2007 roku był to stan wyjątkowy - handel detaliczny częściami samochodowymi i akcesoriami do tuningu w Czerniowcach). Na początku główną specjalizacją firmy była sprzedaż akcesoriów samochodowych (kosmetyki, lampy samochodowe itp.). W 2006 roku po raz pierwszy sprowadziliśmy towary tureckiego producenta Carmos - wyroby ze stali nierdzewnej do samochodów (osłony klamek, lusterek, kraty, progi). Dziś mamy tysiące klientów z Kijowa, Odessy i innych miast Ukrainy. Pracujemy również na całym świecie - wielu klientów z Białorusi, Kazachstanu i wszystkich krajów Europy.

Historia sklepu internetowego z akcesoriami samochodowymi DDaudio

 • 2007 - zostaliśmy oficjalnymi przedstawicielami tureckiego producenta Carmos na Ukrainie (Cagatayotomotiv)

Ze względu na popyt i jakość towarów (przypomnijmy, że na naszym rynku istnieje wiele podobnych zestawów karoserii wykonanych z taniego chińskiego plastiku), Digital Designs Ukraine zaczął tworzyć sieć dealerów i prowadzić sprzedaż na Ukrainie.

 • 2008 - zostaliśmy przedstawicielami innego tureckiego producenta OmsaLine & Meric.

Tym samym nasz asortyment znacznie się powiększył i dziś jest to ponad 150 000 części i akcesoriów do tuningu.

; Akcesoria MericCagatay i projekty cyfrowe

 • 2008 - podpisaliśmy kontrakt z amerykańską firmą Termpro DbDrag Racing na organizację zawodów car audio na Ukrainie i zorganizowaliśmy pierwsze zawody na światowym poziomie.
 • 2009 - pracownicy naszej firmy stworzyli ukraiński format konkursu car audio SQ Challenge (www.dbdrag.com.ua).

Do dziś z powodzeniem organizujemy takie imprezy w Kijowie, Odessie i na całej Ukrainie - łącznie z wystawami i festiwalami tuningowymi (festiwal Sound Island, festiwal Car & Emotion, TuningFest.)

Namiot Ddaudio na zawodach tuningowychNagradzanie uczestników zawodów tuningowychDD sponsorem konkursów car audio

 • 2010 - otworzyliśmy własny sklep internetowy (ddaudio.com.ua), którego baza klientów obejmuje dziś ponad 300 000 kierowców z całego świata.
 • 2011 - Digital Designs Ukraine został zaprezentowany na międzynarodowej wystawie SIA 2011 jako część zespołu z Turcji Cagatay.

Pod koniec 2011 roku zawarliśmy umowę o współpracy z tajwańskimi partnerami, dzięki czemu mogliśmy zaoferować klientom takie przyjemności samochodowe jak folia karbonowa, pakiety chromowane, owiewki (deflektory okien) oraz łapy muchowe (deflektory maski) w naszym sklep internetowy.

W październiku 2011 roku powstał sprzęt do druku hydrograficznego (lmeris). Dlatego teraz proponujemy naszym klientom zastosowanie karbonu, kamuflażu, drewna na różnych produktach (patrz dział Aquaprint).

Produkty Carmos - w SIAPrzedstawiciele DD na wystawie

 • 2012 - Firma Digital Design Ukraine i internetowy sklep samochodowy DDaudio zostały zaprezentowane na międzynarodowej wystawie SIA 2012.
 • 2014 - nasza drużyna wzięła udział w mistrzostwach regionu w minipiłce nożnej

Zaletą naszej firmy jest to, że posiadamy własny magazyn (nie pośrednictwo), ogromny wybór i asortyment (wszystko jest na stanie), zamówienia wysyłane są codziennie (oprócz sobót i niedziel), dogodna dostawa we wszystkie regiony Ukrainy, fachowe porady i porady.

hurtowa baza tuningowahurtownia magazynu autotuningu

Firma DDaudio jest oficjalnym przedstawicielem następujących marek na Ukrainie

 • Erlul Oto to turecki producent. Również producent kenguryatnikov i łuków. Najlepszy producent platform bocznych do minibusów i jeepów. Dobra cena przy bardzo wysokiej jakości. Duży asortyment. Mamy stałą dostępność
 • CAN Otomotiv to turecki producent pałąków zabezpieczających, belek dachowych, relingów dachowych oraz zestawów karoserii do koralików, pojazdów użytkowych i jeepów. Lider na tureckim rynku produkcji. Fabryka znajduje się 30 km od Stambułu. Wszystkie produkty wykonane są ze stali nierdzewnej 1,6 mm (rura włoska) oraz aluminium. Firma DD Ukraine jest oficjalnym przedstawicielem na Ukrainie. W naszym magazynie zawsze zobaczysz na stanie kenguryatniki, rury, łuki, relingi dachowe do samochodów takich jak Volkswagen Transporter T4 i T5, Multivan, Caravella, Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caddy, Volt, Crafter, a także do większości innych samochodów .
 • Omsa Line to turecki producent. Lider światowego rynku w produkcji klocków tuningowych ze stali nierdzewnej. Wykorzystywana jest wyłącznie włoska stal nierdzewna i wysokiej jakości plastik ABS. Zakład znajduje się w Bursie w Turcji. Oficjalny przedstawiciel firmy DD Ukraine na Ukrainie (nasze współrzędne można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej Oms)
 • Carmos to turecki producent. Dobre ceny, produkty wysokiej jakości. Materiały używane przez Carmos to stal nierdzewna, wysokiej jakości tworzywo sztuczne. DD Ukraine jest największym oficjalnym przedstawicielem na Ukrainie. Całą grupę towarów zawsze posiadamy na magazynie.
 • Meric to turecki producent nakładek na panele drewniane, karbonowe, aluminiowe. Bardzo wysoka jakość, szeroki asortyment. Wykorzystuje materiały (żywica i klej) amerykańskiej firmy 3M. Większość nakładek na panele jest dostępna z magazynu. Dostępność można zawsze sprawdzić u naszych menedżerów.
 • Digital Designs to amerykański producent. Cała produkcja wyłącznie w USA. Firma specjalizuje się w produkcji głowic subwooferów (robot ręczny), wzmacniaczy mocy (wyprodukowanych w Korei), akustyki high-end (wyprodukowanych w Niemczech). Firma DD Ukraine jest oficjalnym wyłącznym przedstawicielem na Ukrainie.

Dyrektor:

Radomsky Maxim - dyrektor

Radomski Maxim, Czerniowce.

Dyrektor firmy „Digital Design Ukraine”

Czerniowiecki Uniwersytet Narodowy,Wydział Prawa

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów