Folia do nadruku aqua

Folia do druku aqua, którą oferujemy do zakupu, wypada korzystnie na tle analogów dostępnych na rynku pod względem jakości, praktyczności i trwałości. Dekorując swój samochód przy pomocy naszych materiałów, możesz być pewien, że za rok czy pięć nie będziesz musiał ponownie przerabiać wnętrza. Folia jest produkowana na Tajwanie - dla konsumentów w USA pod marką Hydro-Dip (HD). Nasza firma podpisała również kontrakt z tajwańską firmą na dostawę materiałów na Ukrainę. Folia jest dużo lepszej jakości niż jej tańsi konkurenci, jest bardzo łatwa w obróbce, nie drze się i nie pęka

Folia do nadruku aqua: warunki zakupu

  • 8 USD (według kursu z dnia zamówienia) - jest to cena detaliczna produktu za 1m² (towar sprzedawany jest w dowolnej ilości).
  • 7 USD (według stawki w dniu zamówienia) - od 10-20 metrów
  • 6 USD (według stawki w dniu zamówienia) - od 20-50 metrów
  • 5 USD (według stawki w dniu zamówienia) - od 50-100 metrów
  • Przy zakupie folii od 100 metrów - cena negocjowana indywidualnie

(Jeśli nie jesteś gotowy jednorazowo wydać takiej kwoty na film, ale celujesz w długoterminową współpracę z nami, otrzymasz również odpowiednie rabaty na towar).

Ważne: Kupując sprzęt aquaprint automatycznie otrzymasz natychmiastowy rabat na film, a otrzymasz cenę 6 lat (kurs w dniu zamówienia)

Dostawy realizowane są do wszystkich miast, miasteczek i wsi Ukrainy pocztą i firmami transportowymi. Przy zamówieniu materiałów na kwotę 500 hrywien (np. Folia + aktywator + podkład + lakier itp.) - dostawa gratis.

Bez przedpłaty.

(Możemy wykonać dla Państwa film na zamówienie z katalogu. Minimalne zamówienie 15 metrów, termin 3 tygodnie. Katalog do pobrania tutaj )

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów