Tuning Chevrolet

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Цена
от до PLN
Zamknij
Towary

Tuning Chevrolet może przekształcić istniejący samochód, aby uczynić go bardziej wyrazista twarz, rodzaj, w stanie wyrazić swoje życzenia i preferencje.

Większość samochodów koreańskiego przemysłu samochodowego są tanie, a ich wygląd pozbawiony elegancji drogie samochody. W naszym sklepie można kupić produkty, które mogą dać osobowość samochodu, sprawiają, że elegancki i niepowtarzalny. W sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment kupić panelu nakładki, podszewka na wystrój wnętrza, uchwyty lusterek, listwy progowe, chromowane na opakowaniach płyt grilla., I wiele innych akcesoriów, aby zmienić wygląd swojego zwierzaka.

Kupując produkty do strojenia Chevroleta w sklepie "DDaudio" pojawi się w użyciu wysokiej jakości produktów wiodących producentów produktów do tuningu. Towar, zmiany wewnętrzne i zewnętrzne samochodu wykazuje wysoką odporność na ścieranie, możliwość przechowywania rodzaj i właściwości towarów. Szczegóły aerodynamiczny strojenie nie tylko zdobią samochodu, ale również przyczynić się do poprawy obsługi i szybkość, to jest, będzie przydatna. Ilość sztuk w naszym sklepie internetowym jest zawsze rośnie. Sprawdź, od czasu do czasu, często wieści!

Oferujemy tuningu Chevrolet ...

 • Tylko najlepsze ceny w WNP! Do eksperymentu, można szukać! Jesteśmy jedynym oficjalnym importerem
 • Wszystkie towary kupujemy w fabrykach. Więc tylko uzyskać lepszą cenę. Od każdej fabryce mamy certyfikat!
 • Firma "DDaudio" daje oryginalny sprzedaż produktów wysokiej jakości, wyprodukowane w wiodących na świecie producentów tych produktów. Dowodem na to jest zastrzeżona 5-letnia gwarancja z naszej firmy. Towary sprzedawane do Ciebie przez liberalną cenie. A jeśli wziąć pod uwagę możliwość bezpłatna dostawa w całej Ukrainy i Rosji,. Zakupu stajemy się bardzo opłacalne!

Co można kupić do tuningu Chevrolet i jego Iron Horse bardziej atrakcyjne?

 • Nakładka na panel - są dwóch producentów - Hartman (Polska) i Meric (Turcja). Zobacz komplet, widzieć kolory i wybierz zestaw, który wolisz. Firma jest reprezentowana przez Meric 4 kolorach (orzech, tytanu, aluminium i węgla). Polski Hartman przedstawił dwa rodzaje fornirów, węgla i trzy bardziej jednolite kolory
 • Okładki na uchwyty - są wykonane z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej i tworzywa ABS. Nie blakną nie rdzewieją - daje doskonały połysk sprawia, że ​​samochód jeszcze bardziej atrakcyjne!
 • Pokrowce na lusterka - produkowane głównie z włoskiego ABS. Oprócz uchwytu sprawia, że ​​samochód bardziej elegancki.
 • Sill - wykonane w całości z litego stali nierdzewnej. stal. Chroń swoje zużycie progiem. Zalecamy kupowanie w pierwszej kolejności
 • Większość shevrolevodov - wybierz nasz sklep internetowy. Najbogatszy asortyment wraz z najlepszych cenach! Chcemy tylko, aby zobaczyć wśród naszych klientów!

  Nie zapominajmy o naszych zaletach - Darmowa wysyłka, własny magazyn, bezpośrednich dostawców do zakładów produkujących, ale mamy największy wybór w Polsce.

  .

  Shipping to EU

  Hurt i detal

  Własny magazyn

  Wejście na stronę
  Zamówienie zwrotnych
  Pytanie do produktu

  ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.