Tuning Chevroleta

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij

Tuning Chevrolet może przekształcić istniejący samochód, aby uczynić go bardziej wyrazista twarz, rodzaj, w stanie wyrazić swoje życzenia i preferencje.

Większość samochodów koreańskiego przemysłu samochodowego są tanie, a ich wygląd pozbawiony elegancji drogie samochody. W naszym sklepie można kupić produkty, które mogą dać osobowość samochodu, sprawiają, że elegancki i niepowtarzalny. W sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment kupić panelu nakładki, podszewka na wystrój wnętrza, uchwyty lusterek, listwy progowe, chromowane na opakowaniach płyt grilla., I wiele innych akcesoriów, aby zmienić wygląd swojego zwierzaka.

Kupując produkty do strojenia Chevroleta w sklepie "DDaudio" pojawi się w użyciu wysokiej jakości produktów wiodących producentów produktów do tuningu. Towar, zmiany wewnętrzne i zewnętrzne samochodu wykazuje wysoką odporność na ścieranie, możliwość przechowywania rodzaj i właściwości towarów. Szczegóły aerodynamiczny strojenie nie tylko zdobią samochodu, ale również przyczynić się do poprawy obsługi i szybkość, to jest, będzie przydatna. Ilość sztuk w naszym sklepie internetowym jest zawsze rośnie. Sprawdź, od czasu do czasu, często wieści!

Oferujemy tuningu Chevrolet ...

  • Tylko najlepsze ceny w WNP! Do eksperymentu, można szukać! Jesteśmy jedynym oficjalnym importerem
  • Wszystkie towary kupujemy w fabrykach. Więc tylko uzyskać lepszą cenę. Od każdej fabryce mamy certyfikat!
  • Firma "DDaudio" daje oryginalny sprzedaż produktów wysokiej jakości, wyprodukowane w wiodących na świecie producentów tych produktów. Dowodem na to jest zastrzeżona 5-letnia gwarancja z naszej firmy. Towary sprzedawane do Ciebie przez liberalną cenie. A jeśli wziąć pod uwagę możliwość bezpłatna dostawa w całej Ukrainy i Rosji,. Zakupu stajemy się bardzo opłacalne!

Co można kupić do tuningu Chevrolet i jego Iron Horse bardziej atrakcyjne?

  • Nakładka na panel - są dwóch producentów - Hartman (Polska) i Meric (Turcja). Zobacz komplet, widzieć kolory i wybierz zestaw, który wolisz. Firma jest reprezentowana przez Meric 4 kolorach (orzech, tytanu, aluminium i węgla). Polski Hartman przedstawił dwa rodzaje fornirów, węgla i trzy bardziej jednolite kolory
  • Okładki na uchwyty - są wykonane z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej i tworzywa ABS. Nie blakną nie rdzewieją - daje doskonały połysk sprawia, że ​​samochód jeszcze bardziej atrakcyjne!
  • Pokrowce na lusterka - produkowane głównie z włoskiego ABS. Oprócz uchwytu sprawia, że ​​samochód bardziej elegancki.
  • Sill - wykonane w całości z litego stali nierdzewnej. stal. Chroń swoje zużycie progiem. Zalecamy kupowanie w pierwszej kolejności

Większość shevrolevodov - wybierz nasz sklep internetowy. Najbogatszy asortyment wraz z najlepszych cenach! Chcemy tylko, aby zobaczyć wśród naszych klientów!

Nie zapominajmy o naszych zaletach - Darmowa wysyłka, własny magazyn, bezpośrednich dostawców do zakładów produkujących, ale mamy największy wybór w Polsce.

.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów