Tuning Wołga

Procesor Stetsom STX2848
Produkt uniwersalny
Artykuł: STX2848
cena 992 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Marka Volga istnieje już kilkanaście lat, a historia tej marki rozpoczęła się w odległej 1956 roku. Ale nawet teraz jest bardzo popularny i ma dużą ilość swoich fanów. Jeśli jesteś miłośnikiem Volga i jesteś jej właścicielem, bez wątpliwości, myślałeś o transformacji i zmianie stylu na auto.

Tuning Volga - to ciekawe zajęcie, które nie wymaga istotnych inwestycji, ale znacznie zmieni wygląd auto. Oprócz zewnątrz, za pomocą tuningu można poprawić niezawodność i poziom bezpieczeństwa swojego samochodu.

Akcesoria do tuningu Volga

Wiele prac tuningu Volga może wykonać własnymi rękami, bez pomocy specjalisty lub warsztatów. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości części do tuningu Volga:

  • nakładki do salonu i na progi niezawodnie chronią nadwozie przed uszkodzeniami i zarysowaniami, a także będą mogli uzupełnić go stylowym wyglądem;
  • dywaniki tekstylne pomogą szybko i wygodnie usunąć brud z wnętrza, a także stworzą dodatkowy komfort podczas podróży;
  • nakładki na panel sprawi, że salon jest przytulny i komfortowo w czasie dalekiej podróży.

Do tego, aby więcej zapoznać się z asortymentem, można przejść do katalogu i zobaczyć zdjęcia. Bardzo ważne przy wyborze części do tuningu samochodu wybierać właśnie te akcesoria, które są odpowiednie dla danego modelu samochodu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów