Nakładki na wewnętrzne progi (2 szt., stal) Volkswagen Golf 5

Artykuł: 7503094
4.33/5 Głosów: 6
cena 139 PLN
Wszystkie ceny na stronie są aktualne, wszystkie towary dostępne na naszych magazynach.
-
+

Cechy Nakładki na wewnętrzne progi (2 szt., stal) dla Volkswagen Golf 5

Data wysłania: 01.07.2022
Producent: Omsa Line
Kraj: Indyk
Materiał: Stal nierdzewna
Typ zabudowy: W normalnych miejsca
Zawartość opakowania: 2 накладки, диодная полоска
Artykuł: 7503094
Kategoria towaru: Chrom nakładkiNakładki na progi

Opinie Nakładki na wewnętrzne progi (2 szt., stal) dla Volkswagen Golf 5

Jeśli chcesz pracować w systemie dropshipping, b2b lub kupić w hurcie – przejdź do sekcji Informacje dla dealerów

Progi drzwiowe ze stali nierdzewnej OMSA to synonim jakości dla każdego właściciela samochodu. Przecież nowoczesny sprzęt zainstalowany w tureckiej fabryce umożliwia produkcję produktów do tuningu Volkswagena Golfa i to nie tylko o stałej jakości w przystępnej cenie.

Progi drzwi ze stali nierdzewnej: cechy

  • Wykonany z polerowanej włoskiej stali odpornej na wszelkie wpływy klimatyczne, uszkodzenia mechaniczne itp. Gwarantujemy, że takie akcesorium nie rdzewieje po roku lub kilku latach, co potwierdza 60-miesięczna gwarancja producenta.
  • Montaż progów (klikając w link możesz przeczytać szczegółową instrukcję) odbywa się samodzielnie bez udziału specjalistów. Cały proces zajmuje nie więcej niż 15 minut, a dołączona do zestawu taśma klejąca 3M zapewnia maksymalną szczelność i trwałość połączenia.
  • Polerowanie próżniowe nakładane jest w kilku warstwach, dzięki czemu nie ma potrzeby obawiać się, że podczas pracy złuszcza się lub matowieje.
  • Tłoczenie antypoślizgowe - podniesie komfort kierowcy i pasażerów podczas wsiadania do samochodu w grząską lub śnieżną pogodę.

Oferujemy zakup klocków ze stali nierdzewnej na progi do Volkswagena Golfa 5 (Volkswagen Golf) w naszym sklepie z tuningiem w najniższej cenie na Ukrainie. Wszystkie produkty sprzedajemy hurtowo i detalicznie oraz wykonujemy bezpłatną wysyłkę do dowolnego miasta, miejscowości w naszym kraju (nie jest wymagana przedpłata).

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych