Wszystko dla aquaprint

Druk wodny to nowe słowo w świecie tuningu. A my jako pierwsi na Ukrainie iw Rosji możemy zaoferować Państwu największy wybór materiałów do technologii aquaprint , najkorzystniejsze ceny, sprzedaż hurtową i detaliczną towarów na wzajemnie korzystnych warunkach.

Dlatego jeśli posiadasz własny serwis samochodowy lub szukasz łatwych i szybkich sposobów na zarobienie pieniędzy, nie spiesz się z opuszczaniem tej sekcji - tutaj znajdziesz coś, co wkrótce przyniesie spore zyski (przeczytaj jak i ile możesz Zarabiaj na tej metodzie tuningu w naszych artykułach na temat druku wodnego (zamieszczonych w prawej kolumnie sklepu).

Druk wodny: co oferujemy?

Pełny wybór materiałów do druku wodnego dla każdego, od początkującego po profesjonalistę:

  • Folia do druku zanurzeniowego w najlepszych cenach w krajach WNP.

Nasz film wypada korzystnie w porównaniu z analogami na rynku ukraińskim pod względem jakości, trwałości, łatwości użytkowania i praktyczności w pielęgnacji. Gwarantujemy niezrównaną jakość i oferujemy szeroką gamę kolorów.

  • Aktywator.

Sami pracujemy nad tym składem chemicznym, więc nie musisz się martwić, że wydając pieniądze nie będziesz w stanie ozdobić części wysokiej jakości, co niestety często się zdarza przy zakupie aktywatora „z ręki”. Ponadto ze wszystkich analogów dostępnych na rynku nasz skład jest najbezpieczniejszy w użyciu i nadaje się do folii dowolnego producenta.

  • Sprzęt Aquaprint.

Urządzenia produkujemy sami z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która poddawana jest wieloetapowej obróbce antykorozyjnej. Możesz kupić u nas wannę na dowolny wolumen produkcji. Wszystkie konstrukcje wyposażone są w pompę, czujniki temperatury, elementy grzejne, filtry itp.

  • Zestawy dla początkujących.

Zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby spróbować swoich sił w nowym typie tuningu i wykonać nadruk wodny w domu (możesz wybrać dowolny kolor folii).

  • Duże rabaty ilościowe.

Wesprzemy każdego, kto chce robić tę technologię w swoim mieście. A jeśli zależy Ci na długoterminowej współpracy, zadzwoń do nas, a zapewnimy duże rabaty na wszystkie prezentowane towary.

  • Bezpłatne szkolenie z technologii aquaprint.

Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zajmować się tylko tuningiem wnętrza swojego auta, czy planujesz na tym zarobić, zadzwoń do nas, a my nauczymy Cię wszystkich zawiłości technologii w dowolny dogodny dla Ciebie sposób (radzimy przeczytać, czym jest druk wodny ).

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów