Tuning Wielkiego Muru

Great Wall jest największym producentem samochodów wśród chińskiego przemysłu motoryzacyjnego. Ponadto jest popularną marką wśród entuzjastów motoryzacji i niekwestionowanym liderem w produkcji pickupów i SUV-ów w Azji. Nazwa Wielki Mur pochodzi od nazwy słynnego Wielkiego Muru Chińskiego. Firma rozpoczęła produkcję w 1976 roku, produkując samochody ciężarowe i pickupy.

Tuning Wielkiego Muru to bardzo ciekawe zajęcie, ponieważ ten samochód jest wykonany w standardowym projekcie dla wszystkich i bez wątpienia wymaga odrobiny oryginalności i podkreślenia go w ogólnym nurcie.

Nasz sklep internetowy oferuje oryginalne pomysły na tuning. Możesz kupić u nas następujące części tuningowe:

  • progi boczne;
  • kenguryatniki;
  • ochrona przednia;
  • balustrada bagażnika.

Mocne zestawy do ciała na Wielkim Murze

Bardzo ważnym elementem dla samochodu jest jego bezpieczeństwo. Progi boczne na Wielkim Murze z łatwością ochronią samochód przed kamykami wylatującymi spod kół. Dodatkowo podczas kolizji z innym autem ucierpi jedynie próg boczny, który bez problemu można wymienić na nowy. W przypadku braku progu bocznego podczas kolizji może dojść do deformacji słupka środkowego auta.

Oprócz progów bocznych ważną funkcję pełnią także kenguryatniki na Wielkim Murze. Niezawodnie chronią przód samochodu, a także sprawiają, że wygląd samochodu jest bardziej masywny i drapieżny. Możesz samodzielnie zainstalować kenguryatników, do tego nie potrzebujesz spawania ani wiercenia.

Bagażnik dachowy

Bardzo często właściciele Great Wall zwracają szczególną uwagę na bagażnik, który znajduje się na dachu auta. Podczas wycieczki na łono natury lub na wieś czasami nie wszystko mieści się w zwykłym bagażniku. Dlatego relingi dachowe są świetną alternatywą. Może wygodnie przewozić łódkę lub rowery, a także inne przedmioty turystyczne i rekreacyjne.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości części do tuningu Great Wall na Ukrainie. Pomożemy Ci stworzyć niepowtarzalny projekt i wyróżnić się z tłumu. Aby dokładniej zapoznać się z asortymentem sklepu, możesz obejrzeć nasz katalog ze zdjęciami.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów