Tuning GreatWall

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Towary

Great Wall jest najbardziej ogromnym producentem samochodów, wśród chińskiego przemysłu motoryzacyjnego. Poza tym, że popularne marki, wśród kierowców i niewątpliwie lider produkujący pick-up i suv-ów w Azji. Nazwa Great Wall pochodzi od nazwy słynnego Wielkiego muru. Na początku swojej produkcji firma w 1976 roku, uwalniając ciężarówki i naczepy.

Tuning Great Wall bardzo ciekawe zajęcie, ponieważ ten samochód jest w standardowym dla wszystkich projektowaniu i, bez wątpienia, wymaga dodaj odrobinę oryginalności i zaznaczyć ją w ogólnym strumieniu.

Nasz sklep internetowy oferuje oryginalne pomysły do tuningu. U nas można kupić takie części do tuningu:

  • progi boczne;
  • orurowanie;
  • przednia osłona;
  • bagażnik na relingi.

Siłowe karoserię na Great Wall

Bardzo ważny element samochodu, jest jego bezpieczeństwo. Boczne progi na Great Wall łatwo chronić samochód od kamyków, które wychodzą z pod kół. Oprócz tego, podczas zderzenia z innym autem ucierpi na boku próg, który można łatwo wymienić na nowy. W przypadku braku bocznego progu w przypadku zderzenia może się zdarzyć deformacja słupka auto.

Oprócz bocznych progów, ważną funkcję ponoszą i orurowanie na Great Wall. Oni chronią przednią część samochodu, a także sprawiają, że wygląd samochodu, bardziej masywny i drapieżnych. Ustawić orurowanie można samodzielnie, do tego nie trzeba spawania lub wiercenia.

Bagażnik na relingi

Bardzo często właściciele Great Wall zwracają szczególną uwagę na bagażnik, który mieści się na dachu samochodu. Podczas podróży na wieś lub na działkę, czasami nie wszystko mieści się w normalny bagażnik. Dlatego bagażnik na relingi świetna alternatywa. Na nim można wygodnie przewozić łódki lub rowery, a także inne przedmioty dla turystyki i rekreacji.

W naszym sklepie znajdą państwo wysokiej jakości części do tuningu Great Wall w Ukrainie. Pomożemy stworzyć niepowtarzalny design i wyróżniać się z tłumu. Dla bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą sklepu można przeglądać nasz katalog ze zdjęciami.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.