Tuning Audi 80/90 1987-1996

4
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 144 PLN
✅ W magazynie
-
+

Oferujemy tuning Audi 80 w najlepszej cenie w Europie. Nasza firma jest jedynym oficjalnym dealerem większości tureckich i europejskich producentów akcesoriów samochodowych. Dowodem na to jest nasza długoletnia gwarancja na cały produkt oraz, jak już powiedzieliśmy, więcej niż przystępna cena.

Tuning Audi 80 - co oferujemy?

Zestaw nakładek na deskę rozdzielczą firmy Meric. Zestaw ten jest bardzo łatwy w montażu, a producent gwarantuje bezawaryjną pracę przez pięć lat. I to nie wszystko! Firma Praktik zadbała o Twój komfort i spokój. W magazynach naszego sklepu znajdziesz izolacje akustycznie-wibracyjne. Dzięki optymalnej grubości i zaawansowanemu technologicznie opracowaniu firmy zapomnisz jaki hałas i wibracje są w kabinie. Zapal nowe światła w oczach czcigodnego Audi! Z pomocą zestawu oświetlenia ksenonowego Lumax nie tylko wyróżnisz się w ruchu drogowym, ale także zwiększysz bezpieczeństwo. W końcu obszar oświetlany lampami ksenonowymi znacznie przewyższa analogi halogenowe. Ten zestaw jest prezentowany w różnych temperaturach barwowych i jest certyfikowany na terytorium krajów WNP.

Ponadto oferujemy:

  • Ramki liczbowe;
  • Sygnały i rogi;
  • Taśma klejąca;
  • Niebieskie światła DRL.

Możesz uzyskać kompleksowe konsultacje dotyczące dowolnego interesującego Cię produktu, co pozwoli Ci dokonać najbardziej przyjemnego i opłacalnego zakupu.

.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów