Tuning Audi A6 2001-2004

14
Artykuł: eva76893
cena 292 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
5
Artykuł: car2051

Wybierz typ drzwi:

cena 137 PLN
✅ W magazynie
-
+
4
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 144 PLN
✅ W magazynie
-
+

Szukasz, gdzie kupić akcesoria tuningowe do swojego Audi A6, chcesz zaoszczędzić pieniądze, nie rezygnując z jakości? Oferujemy najlepsze ceny na Ukrainie i WNP, porównaj sam. Zawsze dostępne w magazynie: wykładziny do samochodów (klamki, progi, reflektory), wszystko do tuningu wnętrza (pokrowce, okładziny w salonie), rzęsy do reflektorów, optyka, dywaniki samochodowe, chlapacze, wyciszenie i wygłuszenie samochodu A6.

Akcesoria samochodowe do tuningu samochodówAudi A6 (Audi A6)

Samochód klasy biznes Audi A6 jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i wizualnie przypomina reprezentatywnego sedana A8 z tyłu oraz hatchbacka z przodu. Długość ciała - największa w swojej klasie (4m 92 cm). Z wyposażenia w kabinie jest łącze internetowe przez Bluetooth z możliwością odbioru informacji o korkach, sterowania systemem pokładowym oraz jednostką główną.

Z zalet sedana z napędem na wszystkie koła należy zwrócić uwagę na dobrą stabilność na drodze, zwrotność, poprawioną izolację akustyczną kabiny, co pozwala cieszyć się komfortową jazdą i wysokiej jakości słuchaniem ulubionej muzyki. Istnieją modyfikacje z różnymi zawieszeniami, w tym „pakiet specjalny” na złe drogi ze zwiększonym prześwitem i wzmocnionymi elementami.

Dostawa części zamiennych i akcesoriów do Audi A6 odbywa się bezpłatnie na Ukrainie do następujących miast: Kijów, Dnipro, Zaporoże, Melitopol, Żytomir, Charków, Odessa, Tarnopol, Mikołajów, Czerniowce, Berdiańsk, Mariupol, Lwów, Biała Cerkiew . A także do wszystkich wiosek i wiosek w kraju, w których znajdują się oddziały New mail, Intime, Autolux lub Deliveri.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów