Akcesoria samochodowe CAN

Towary

Turecka firma Can Automotive (druga nazwa - Can Auto Style) została założona w Stambule w 1991 roku. Powstała z myślą o produkcji elementów metalowych, głównie stalowych, chromowanych i aluminiowych - akcesoriów do tuningu i stylizacji samochodów. Produkty były natychmiast poszukiwane zarówno w Turcji, jak i za granicą. Ale na początku wielkość produkcji była dość skromna.

W ciągu ostatnich 30 lat firma stale doskonaliła produkcję, unowocześniając sprzęt, wyposażając linie produkcyjne w robotykę, a także przywiązywała dużą wagę do rozwoju nowoczesnego wzornictwa akcesoriów samochodowych. Naturalnym rezultatem tego ciągłego doskonalenia była transformacja Can Auto Style w głównego eksportera, dostarczającego 80% swoich produktów do wielu krajów.

Obecnie głównymi importerami wyrobów firmy są Rosja, Ukraina, Holandia, Francja, Polska, Rumunia, Belgia, Algieria.

Dziś linie technologiczne znajdują się na 3000 mkw. metrów, całkowita powierzchnia produkcyjna wynosi 10.000 m2. metrów. Siedziba firmy nadal znajduje się w Stambule.

Co produkuje CanOtomitv?

Głównymi produktami Can Auto są:

zabezpieczenie przedniego zderzaka, zabezpieczenie tylnego zderzaka, podnóżki, klamki drzwi samochodowych, relingi dachowe, rozpórki, akcesoria do stylizacji sufitu kabiny, bagażniki dachowe.

Akcesoria produkowane są zarówno do samochodów osobowych, jak i minibusów, pickupów, SUV-ów. Co więcej, można dokonać wyboru dla dużej listy modeli samochodów z różnych krajów, a każdy element jest prezentowany w bardzo szerokiej gamie: różne wzory i kolory, różne metale, właściwości powłok, w tym srebrzenie i złocenie.

Na przykład osłona tylnego zderzaka jest nie tylko dostępna w różnych formach (zgodnie z charakterystyką nadwozia w różnych samochodach), jest również dostępna zarówno jako solidna, jak iw postaci narożników. I tak jest w przypadku prawie wszystkich kategorii produktów.

Zwłaszcza o jakości produktu

Jakość wszystkich produktów firmy potwierdzają międzynarodowe certyfikaty. Firma posiada patenty na projektowanie produktów.

Gdzie możesz dowiedzieć się więcej o firmie?

Informacje o firmie dostępne są na Facebooku, Twitterze, YouTube. Informacje te są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu szybko można dowiedzieć się o wszystkich nowościach, w tym o zmianach w procesie produkcyjnym, a kończąc na nadchodzących modelach akcesoriów samochodowych. Publikacje w Internecie są dostępne w kilku językach, w tym w rosyjskim i ukraińskim.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów