Akcesoria Samochodowe Carmos

Carmos Volkswagen
Towary

«Carmos» to dynamicznie rozwijająca się firma, która rozpoczęła działalność w 1995 roku i nadal aktywnie rozwijać się na dzisiejszy dzień. Firma zajmuje się produkcją akcesoriów do różnych marek samochodów z różnych materiałów: aluminium, stali nierdzewnej i włókna węglowego. «Carmos» jest niewątpliwym liderem w tej dziedzinie na rynku całej Turcji, a eksport nie tylko do krajów Europy, ale także klientów i partnerów z Azji, ameryki Południowej i Ameryki Północnej. Klienci doceniają różnorodność produktów: być może znaleźć wszystko dla swojego żelaznego. Wykorzystanie nowoczesnych metod budowy pomaga eksperymentować z formami i materiałami, dlatego też firma regularnie aktualizuje katalogi produktów.

Carmos – jakość kluczem do sukcesu

Firma «Carmos» różni się przede wszystkim najwyższą dbałością o jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie przyjętych standardów międzynarodowych. Partnerzy doceniają, współpracując przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do swojej pracy, specjalistów w swojej dziedzinie w sztabie pracowników, szeroki asortyment produktów, wzrost wpływów i szybki wzrost. Z powodu ciągłych zmian na rynku akcesoriów samochodowych, «Carmos» nigdy nie stoi w miejscu w swoich opracowaniach, a stale wprowadza nowe wzory i odważne decyzje. To wyróżnia firmę wśród konkurencji na rynku.

Nowy sprzęt ó w wysokiej jakości

Zasługa «Carmos» składa się również w tym, że ona zapewnia miejsca pracy 250 pracowników, a także wnosi swój nieoceniony wkład w gospodarkę Turcji i rozwój branży motoryzacyjnej w ramach całego kraju. Tureccy kierowcy chętnie korzystają z produktów firmy «Carmos», bo pewni niezawodności i trwałości akcesoriów. Firma zasłużenie zaczęła nabierać swoją popularność i za granicą: wskaźniki eksportu poprawiły się, a to oznacza i zainteresowanie zagranicznych dealerów. Może stać się godną konkurencję firm o światowej renomie. Klienci z całego świata znajdą się wśród towarów «Carmos» coś do smaku: czy to ponadczasowe klasyki lub rodzaj nowoczesność.

«Carmos» to wybór przyszłości.

Firma aktywnie śledzi na nowymi trendami w branży motoryzacyjnej, wydarzeń, starając się zapewnić swoim klientom najlepsze produkty. Partnerzy otrzymują rzetelna współpraca, która wzajemnie poprawi jakość wyprodukowanego towaru, poprawi wskaźniki eksportu, poprawi wskaźniki popytu i finansową składową. Firma «Carmos» to wybór tych, którzy w samochodowych akcesoriów cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność, trwałość, styl i jakość. 

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów