Akcesoria samochodowe EGR

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Towary

W 1973 roku w Australii powstała mała firma, której nazwa składa się z inicjałów pierwszego szefa i założyciela firmy Edwarda oraz pierwszych liter imion jego synów - Grega i Rod Horville.

Historia powstania firmy EGR

Rozwój przemysłu polimerowego i rozwój coraz to nowych technologii pozwolił firmie na znaczne rozszerzenie produkcji. Na początku 1983 roku asortyment akcesoriów produkowanych przez EGR mocno obejmował akcesoria do samochodów wykonane ze szkła akrylowego. Wysokiej jakości podejście do prowadzenia swojej działalności oraz najwyższa jakość deflektorów i innych akcesoriów pozwoliła firmie szybko stać się jednym z ogólnie przyjętych światowych liderów w tej dziedzinie.

Szeroki rozwój przemysłu motoryzacyjnego, który zaczął przywiązywać dużą wagę do bezpieczeństwa kierowców i pasażerów, a także aerodynamiki podczas jazdy, pozwolił akrylowym deflektorom i innym elementom zająć zdecydowaną pozycję lidera wśród konkurencji. Szkło akrylowe, regularnie używane przez firmę, stało się idealną opcją do tworzenia lekkich i trwałych akcesoriów poprawiających ochronę pojazdu i zwiększających jego właściwości aerodynamiczne.

Obecnie firma jest dużą międzynarodową usługą z dużą liczbą przedstawicielstw w Europie i Stanach Zjednoczonych. Oprócz prezentowanych deflektorów, pasujących do większości samochodów, produkty firmy standardowo dostarczane są do montażu w wiodących światowych koncernach motoryzacyjnych. Czyli w dość dużym procencie aut części produkowane przez EGR są już zamontowane.

Digital Designs jest oficjalnym przedstawicielem EGR na Ukrainie

Firma EGR stała się obecnie jednym z ogólnie przyjętych liderów w produkcji spoilerów samochodowych. Digital Designs jest oficjalnym dystrybutorem australijskiej firmy EGR na Ukrainie. Dzięki bezpośredniej współpracy z dostawcą jesteśmy gotowi zaoferować być może najniższe ceny na całą gamę produkowanych przez firmę produktów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów