Tuning Fiata Doblo 2005↗

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
6
Artykuł: 34936

Wybierz kolor:

cena 304 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
7
Artykuł: FIA110

Wybierz komplecie:

cena 79 PLN
✅ W magazynie
-
+
24
Artykuł: hpc014

Wybierz bazę auto i typ nóżek:

cena 391 PLN
✅ W magazynie
-
+
15
Artykuł: hpb013

Wybierz bazę auto i typ nóżek:

cena 391 PLN
✅ W magazynie
-
+
Fiat Doblo Boczne rury BB002
1
Artykuł: dug63732

Wybierz bazę i średnica rury:

cena 1388 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Mamy przyjemność zaoferować Państwu ogromny wybór akcesoriów do tuningu Fiata Doblo (Fiat Doblo). Tutaj znajdziesz dowolne pakiety chrom do modernizacji samochodu, relingi dachowe, osłony reflektorów, lusterka, klamki i wiele innych w najniższej cenie na Ukrainie iw Rosji.

Fiat Doblo może być zarówno samochodem dostawczym do przewozu towarów, jak i rodzinnym do podróży czy wycieczek. Jest niesamowicie ergonomiczny, ma dobre właściwości aerodynamiczne jak na swoją cenę, duży prześwit do jazdy poza miastem, wygodne zawieszenie, które z łatwością amortyzuje wiele wad drogowych. Ale bez względu na to, jak dobry jest samochód, nie wszystko w nim jest tak idealne, jak byśmy chcieli...

Jaki tuning Fiata Doblo oferujemy?

Zawsze dostępna pełna gama produktów:

  • Pokrowce na przedni panel.

Konsola przednia w podstawowej konfiguracji wygląda bardzo rustykalnie, choć jakość wykończeń i okuć stoi na dość wysokim poziomie. Ale widzisz, kabina stanie się znacznie wygodniejsza, jeśli zainstalujesz na konsoli ozdobne wykończenia imitujące różne powłoki.

Kolejna opcja na dekorację wnętrza samochodu, która pozwala na uzyskanie dowolnych imitacji (drewno, futro zwierzęce, aluminium, włókno węglowe i wiele innych). Wizualnie takiego wystroju nie da się odróżnić od fabrycznego.

  • Izolacja akustyczna.

Standardowa izolacja akustyczna Fiata nie jest nawet zła i pozwala wygodnie komunikować się z pasażerami i słuchać muzyki w ruchu miejskim. Warto jednak rozpędzić auto powyżej 100 km/h i hałas aerodynamiczny „wspina się” na zewnątrz. Aby się ich pozbyć, sugerujemy zakup materiałów wygłuszających Shumoff .

  • Aerodynamiczne zestawy karoserii.

Znajdziesz tu przednie i tylne zderzaki, spojlery i inne dodatki, które nie tylko poprawią aerodynamikę auta, ale także zmienią jego wygląd nie do poznania.

  • Ochronne zestawy karoserii.

Gwarantujemy Ci, że nigdzie nie znajdziesz niższych cen za orurowanie, tylne i boczne osłony. Sprzedajemy tylko oryginalne produkty.

  • Pakiety Chrome.

Listwy progowe, lusterka, klamki, korek wlewu paliwa, listwy i inne chromowane akcesoria są integralną częścią zewnętrznego tuningu Fiata Doblo (Fiat Doblo). Wszystkie wykonane ze stali, szybko montowane samodzielnie, prezentują się efektownie, ale nie przekornie, po raz kolejny podkreślając wyczucie stylu i gustu właściciela auta.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów