Tuning Land Rover Discovery III

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Chrom zestaw do klamki Land Rover Discovery III
Artykuł: 6004041
4.58/5 Głosów: 12
cena 319 PLN
-
+
Chrom zestaw długopisów - t...
Chrom zestaw długopisów - to nakładki na drzwi, które nasz sklep auto części oferuje w najlepszych cenach w Polsce. Podana cena jest ceną za zestaw produktów. Materiał - polerowana stal nierdzewna. Producent - Turcja.
Land Rover Discovery III Nakładki na progi (4 szt.)
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

4.23/5 Głosów: 13
cena 173 PLN
-
+
Rozmiar przednie 45cm na 5...
Rozmiar przednie 45cm na 5 cm i tylne 23 cm na 5 cm.

English Rover to samochód, który zawsze był ceniony i uważany za jeden z najbardziej szanowanych i prestiżowych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ firma Rover istnieje od czasów, gdy przemysł motoryzacyjny w Europie i na całym świecie dopiero raczkował. Metodą prób i błędów była w stanie wyprowadzić wzór na idealny samochód i od 80 lat produkuje jasne, mocne, oryginalne samochody, które łączą stylowy, rozpoznawalny design i wysokie parametry techniczne.

Land Rover Discovery III - prestiżowy pojazd dla prestiżowych ludzi

Producent skupił się głównie na nabywcach z wyższej klasy średniej. Dlatego projektanci i konstruktorzy Rovera zwrócili uwagę nie tylko na właściwości jezdne, łatwość obsługi, niezawodność i bezpieczeństwo, ale także na podwyższony komfort, luksusowe wnętrze, ergonomiczne fotele, przestronność i maksimum przydatnych opcji. W przypadku SUV-ów przydzielono oddzielną linię, która następnie nabyła własną markę (Land Rover).

Tuning Land Rover Discovery III z dostawą na Ukrainę, WNP i Europę

W naszym sklepie z częściami samochodowymi możesz kupić różne akcesoria do swojego żelaznego konia w cenie detalicznej w cenie hurtowej:

  • Podnóżki do Land Rover Discovery III SUV (platformy boczne, progi).
  • Chromowane nakładki na lusterka, klamki Land Rovera.
  • Listwy okienne i drzwiowe.

Możesz kupić tuning dla Discovery z dostawą do dowolnego regionu, dowolnego miasta na Ukrainie, w Rosji, Kazachstanie, Europie.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.