Tuning Land Rovera Freelandera II

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN

Prawdziwy miłośnik podróży i off-roadu zobaczy w tym SUV-ie znacznie więcej niż środek transportu. Samochód najwyższej klasy, który wchłonął ducha wolności i zamiłowania do zwycięstwa. Nie mieć takiego samochodu na swoim miejscu, to żyć na próżno!

Podróżowanie od teraz to nie tylko radość ze wszystkiego, co nowe, to także nieustanny podbój i zwycięstwo. Podróżując z Land Rover Freelander poznajemy wszystkie oblicza otaczającego nas świata. Aby podróż była jeszcze bardziej komfortowa, oferujemy zakup tuningu Land Rover Freelander II w naszym sklepie samochodowym z dostawą do dowolnego regionu.

Jaki tuning dla Land Rover Freelander II (Land Rover Freelander 2) oferujemy?

Oferujemy tylko najlepsze opcje dostrajania mocy, a także inne akcesoria:

  • Side body kit (platformy, stopnie, progi) - to wszystko to ochronny body kit oraz akcesoria zwiększające komfort użytkowania SUV-a.
  • Osłona zderzaka jest niezastąpiona podczas jazdy w terenie i zdobi karoserię samochodu, nadając mu bardziej agresywne formy.
  • Chromowana listwa - na lusterkach, klamkach, progach - pięknie i chroni przed zarysowaniami i odpryskami.
  • Optyka - światła przeciwmgielne i inne.
  • Relingi dachowe - zwiększają ładowność samochodu.
  • Chlapacze, tuning wnętrza (osłony auta, pedały, kierownica, gałka zmiany biegów)

Możesz kupić wymieniony i inny tuning Land Rovera Freelandera 2 w naszym sklepie samochodowym z dostawą do Kijowa, Charkowa, Dniepropietrowska, Zaporoża, Melitopola, Odessy, Mikołaja, Kirowogradu, Krivoy Rog, Chersoniu, Moskwy, Sankt Petersburga, Soczi, Perm oraz innych miast Ukrainy, Rosji, Europy (dostarczamy do Polski, Niemiec i innych krajów UE).

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów