Pokrowce do Audi 100 C-4

14
Artykuł: eva91580
cena 297 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 154 PLN
✅ W magazynie
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC03
cena 12 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC01
cena 12 PLN
✅ W magazynie
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: A2019

Wybierz rozmiar:

cena 30 PLN
✅ W magazynie
-
+
4
Artykuł: 34134

Wybierz kolor:

cena 256 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-15 dni

Audi 100 C4 zostało wydane w 1990 roku i do dziś nie traci na aktualności i może konkurować z nowoczesnymi modelami. Wyróżnia się komfortem i przestronnością kabiny, odpornością na korozję, wysokimi wskaźnikami bezpieczeństwa.

Tuning pomoże uczynić ten model jeszcze lepszym, dzięki czemu można nadać samochodowi oryginalny wygląd i poprawić niektóre parametry techniczne. Wśród właścicieli Audi 100 C4 najpopularniejszy jest montaż zderzaka tuningowego, spojlera, plastikowych progów drzwi; pokrycie karoserii folią winylową oraz przemalowanie auta na niestandardowe kolory. Niektórzy entuzjaści samochodów również ulepszają swoje reflektory samochodowe, instalując w nich paski LED.

Różnorodność akcesoriów

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór produktów tuningowych do Audi 100 C4 i wielu innych modeli. Wśród oferowanych towarów:

  • Nakładki na panel imitujące węgiel, drewno, tytan, aluminium;
  • Różne ozdobne napisy;
  • Nakładki antykorozyjne na nadkola, które nie tylko zdobią samochód, ale także chronią obszar nadkola przed uszkodzeniami mechanicznymi;
  • Progi drzwiowe;
  • Maty wewnętrzne;
  • Pokrowce na siedzenia samochodowe (tkanina i skóra z zastępcy).

Korzyści z tuningu

Tuning to świetna okazja, aby dostosować samochód do swoich upodobań i wyrazić swoją indywidualność. Tuning zewnętrzny sprawi, że Twój samochód będzie wyjątkowy, a tuning wewnętrzny zapewni komfort przebywania w kabinie.

Jednak oprócz właściwości estetycznych strojenie spełnia szereg praktycznych funkcji. W ten sposób folia winylowa chroni powierzchnię przed wpływami zewnętrznymi. Okładziny łukowe są odporne na rdzę. Pokrowce na siedzenia, oprócz możliwości radykalnej zmiany wnętrza samochodu, zapewniają ochronę tapicerki wnętrza.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów