Subaru Impreza Hatchback szóstej generacji (GU) to kompaktowy pięciodrzwiowy hatchback segmentu C ze stałym napędem na cztery koła Symmetrical AWD i silnikiem typu boxer. Pokazano go 17 listopada 2022 roku na salonie samochodowym w Los Angeles, sprzedaż w USA ruszyła w 2023 roku jako model rocznika 2024, a w Niemczech — 27 stycznia 2024 roku. Sedan w tej generacji wycofano: Impreza jest teraz tylko hatchbackiem.
Spis treści
- Co zmieniło się w szóstej generacji
- Jakie silniki montuje się w Imprezie Hatchback
- Dane techniczne i wymiary
- Jakie wyposażenie mają wersje wyposażenia
- Jakie jest wnętrze i bagażnik
- Co nowego w modelu rocznika 2026
- Jakie akcesoria dobrać do Imprezy
Co zmieniło się w szóstej generacji
Nowa Impreza bazuje na zaktualizowanej platformie Subaru Global Platform. Nadwozie otrzymało pełną wewnętrzną ramę nośną (full inner frame) i większą ilość kleju strukturalnego, dlatego — według Subaru — sztywność skrętna wzrosła o 10 % względem poprzednika. Od sportowego WRX hatchback odziedziczył przekładnię kierowniczą z dwiema zębatkami (dual-pinion) — kierownica reaguje precyzyjniej i wymaga mniejszej siły.
Skrzynia manualna w tej generacji zniknęła: wszystkie wersje mają bezstopniową przekładnię Lineartronic. Imprezę produkuje się wyłącznie w Japonii, w fabryce w Ota (prefektura Gunma).
Z czego zrezygnowano
- Z nadwozia sedan — po 2023 roku nie jest już produkowany.
- Z manualnej skrzyni biegów.
- Od modelu rocznika 2026 w USA — z bazowej wersji Base.
Jakie silniki montuje się w Imprezie Hatchback
Gama silników zależy od rynku. Wszystkie jednostki to wolnossące boksery czterocylindrowe, wszystkie współpracują z wariatorową skrzynią i stałym napędem na cztery koła.
USA i Kanada
- 2.0 FB20D — 152 KM (113 kW), 197 Nm. Wersja Sport.
- 2.5 FB25D — 182 KM (136 kW), 241 Nm w modelu rocznika 2024; od modelu rocznika 2026 dopracowany silnik dla RS ma 180 KM i 241 Nm (178 lb-ft).
Europa
W Niemczech i innych krajach UE sprzedawana jest jedna wersja — 2.0ie e-Boxer. To miękka hybryda: benzynowe 2.0 osiąga 136 KM (100 kW) i 182 Nm, wspiera je silnik elektryczny o mocy 12,3 kW i akumulator litowo-jonowy. Przyspieszenie do 100 km/h — 10,6 s, prędkość maksymalna — 199 km/h, zużycie wg WLTP — 7,3 l/100 km, emisja CO₂ — 166 g/km.
Przekładnia bezstopniowa ma tryb ręcznej zmiany z ośmioma stałymi „biegami” oraz łopatki przy kierownicy. Stąd w opisach pojawia się „8-biegowa” skrzynia — w Imprezie nie ma mechanicznej skrzyni z ośmioma przełożeniami.
Dane techniczne i wymiary
Producent publikuje dla Europy i USA nieco inne wymiary — w tabeli podano oba zestawy danych tak, jak przedstawiają je źródła.
| Parametr | Europa: 2.0ie e-Boxer | USA: 2.0 / 2.5 |
|---|---|---|
| Moc | 136 KM + silnik elektryczny 12,3 kW | 152 KM / 182 KM (180 KM od MY 2026) |
| Moment obrotowy | 182 Nm | 197 Nm / 241 Nm |
| Skrzynia | wariator Lineartronic | wariator Lineartronic |
| Napęd | stały napęd na cztery koła Symmetrical AWD | stały napęd na cztery koła Symmetrical AWD |
| Długość / szerokość / wysokość | 4 490 / 1 780 / 1 515 mm | 4 475 / 1 781 / 1 481 mm |
| Rozstaw osi | 2 670 mm | 2 670 mm |
| Prześwit | — | 130 mm (5,1 cala) |
| Masa | 1 599 kg | od 1 382 kg |
| Bagażnik | 315–1 297 l | — |
| Zużycie | 7,3 l/100 km (WLTP) | — |
Prześwit 130 mm to wartość typowa dla zwykłego hatchbacka. Kto potrzebuje więcej, Subaru oferuje Crosstrek na tej samej platformie: o nim — w naszym przeglądzie Subaru Crosstrek trzeciej generacji.
Jakie wyposażenie mają wersje wyposażenia
Podstawowy zestaw na wszystkich rynkach obejmuje najnowszą generację systemu wspomagania kierowcy EyeSight z automatycznym hamowaniem, adaptacyjnym tempomatem i utrzymaniem pasa ruchu. Dla modelu rocznika 2026 w USA Subaru podaje takie wyposażenie.
Impreza Sport
- multimedia Multimedia Plus z ekranem 11,6 cala, bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto, sześć głośników;
- dwustrefowa klimatyzacja, dostęp bezkluczykowy i uruchamianie przyciskiem, tryby SI-DRIVE;
- reflektory LED skrętne podążające za ruchem kierownicy, LED-owe światła przeciwmgielne;
- 18-calowe felgi aluminiowe w ciemnoszarym kolorze;
- fabryczne punkty mocowania belek poprzecznych na dachu;
- tylna kanapa dzielona 60/40 z podłokietnikiem.
Impreza RS
- monitorowanie martwego pola i system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu podczas wyjazdu;
- automatyczne awaryjne wspomaganie skrętu oraz awaryjne utrzymanie pasa;
- pakiet All-Weather, skórzana kierownica, bezprzewodowe ładowanie smartfona;
- czarny grill, lusterka i boczne spoilery, sportowe przednie fotele z czerwonymi boczkami.
Osobno dla obu wersji dostępny jest szyberdach, a dla RS — system audio Harman Kardon i elektryczna regulacja fotela kierowcy.
Jakie jest wnętrze i bagażnik
Centralne miejsce na desce rozdzielczej zajmuje ekran multimediów 11,6 cala, wykończenie RS — pod metal i karbon. Na tylnej kanapie są trzy miejsca, a w RS dodatkowo porty USB-A i USB-C dla pasażerów z tyłu. Pojemność bagażnika wersji europejskiej to 315 l, po złożeniu oparć — do 1 297 l.
Ze względu na tę ograniczoną pojemność właściciele często montują belki poprzeczne na dachu: punkty mocowania w Imprezie są fabryczne, więc bagażnik lub box można dobrać w dziale bagażników dachowych do Imprezy 2023+.
Co nowego w modelu rocznika 2026
W lipcu 2025 roku Subaru ogłosiło ceny Imprezy modelu rocznika 2026 w USA. Najważniejsze zmiany:
- usunięto wersję bazową — zostały Sport i RS;
- RS otrzymała dopracowane 2.5 o mocy 180 KM;
- multimedia 11,6 cala oraz bezprzewodowe CarPlay i Android Auto stały się standardem;
- pojawiła się funkcja awaryjnego utrzymania pasa dla wersji z monitorowaniem martwego pola;
- nowy kolor Citron Yellow Pearl i czarne emblematy z tyłu.
Ceny w USA: Sport — od $26 595, RS — od $29 495 bez dostawy do dealera. W Niemczech na starcie sprzedaży w 2024 roku Impreza e-Boxer kosztowała od €34 990.
O najmocniejszej wersji pisaliśmy osobno — Subaru Impreza RS: sportowy hatchback z napędem na cztery koła.
Jakie akcesoria dobrać do Imprezy
Dla szóstej generacji mamy już modelowe gumowe dywaniki Stingray 3D z wysokim rantem — to pierwsza rzecz, którą warto zamontować w samochodzie z napędem na cztery koła, który jeździ także zimą. Do nich — firmowy emblemat Subaru i klipsy mocujące do podłogi, żeby dywanik nie zsuwał się pod pedały. Do bagażnika sprawdzi się uniwersalna mata poliuretanowa, którą przycina się do wymiaru podłogi.
Cały asortyment dla tego modelu zebraliśmy na stronie tuning Subaru Impreza 2023+, dywaniki — w osobnej sekcji dywaników do Imprezy 2023+. Jeśli masz hatchback poprzedniej generacji, zobacz akcesoria do Imprezy 2016–2023 — wymiary nadwozia są różne i elementy z jednej generacji nie pasują do drugiej.
Dostarczamy Nową Posztą na terenie całej Ukrainy.














