Akcesoria Samochodowe Omsa Line

Omsa Line Volkswagen
Towary

Firma „Omsa Line” jest jednym z liderów w produkcji akcesoriów samochodowych do samochodów japońskich, amerykańskich, europejskich i rosyjskich. Jej produkty są cenione i szanowane za jakość, reprezentacyjny wygląd i doskonałe działanie.

Historia tureckiej firmy „Omsa Line”

Turecka firma „Omsa Line” od ponad dwudziestu lat, a mianowicie od 1995 roku, specjalizuje się w produkcji różnorodnych akcesoriów samochodowych i komponentów z materiałów takich jak stal nierdzewna, drewno, materiały kompozytowe, aluminium i skóra.

Produkty firmy "Omsa Line"

Główną działalnością tureckiej firmy „Omsa Line” jest hurtowa produkcja przednich elementów ochronnych, chromowanych akcesoriów, łuków i karoserii, podłokietników, poprzeczek, mat specjalnych, dywaników, deflektorów szklanych, zestawów aerodynamicznych, urządzeń multimedialnych, relingów progi, włókno węglowe oraz inne komponenty i akcesoria do samochodów rosyjskich, europejskich, chińskich, japońskich i amerykańskich.

Od początku istnienia Omsa Line kieruje się jedną zasadą: produkować wyłącznie wysokiej jakości produkty, akcesoria i komponenty do samochodów, które zostałyby pozytywnie ocenione przez kupujących - kierowców. To właśnie dzięki przestrzeganiu tej zasady Omsa Line udaje się zbudować swój prestiż na rynku, urozmaicić gamę produktów i stopniowo zajmuje pozycję lidera zarówno w Turcji, jak i na świecie.

Należy rozumieć, że Omsa Line to grupa firm, które dążą do jednego celu - zainteresowania konsumentów i sprzedawców swoimi produktami. Dlatego kupując produkty tureckiej firmy „Omsa Line”, mogą być Państwo pewni ich wysokiej jakości i ulepszonych właściwości użytkowych, których dziewięćdziesiąt procent światowych producentów identycznych produktów nie może Państwu zaoferować.

Cechy dostawy produktów tureckiej firmy „Omsa Line”

W fabrykach tureckiej firmy „Omsa Line” pracuje ponad 300 pracowników, dzięki czemu udaje jej się eksportować produkty finalne do wielu krajów świata, m.in. do Federacji Rosyjskiej, Japonii, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Chin, krajów europejskich , a także z bliska i daleka za granicą.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów