Tuning Peugeot 107

3
Artykuł: car8129

Wybierz producenta:

cena 73 PLN
✅ W magazynie
-
+
5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 152 PLN
✅ W magazynie
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: P2055106

Wybierz rozmiar:

cena 29 PLN
✅ W magazynie
-
+
Lekki tuning wnętrza Peugeot 107
1
Artykuł: dd24978

Wybierz kolor:

cena 254 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-15 dni
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC09
cena 12 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-14 dni

Oferujemy tuning Peugeota 107 w sprzedaży detalicznej w cenie hurtowej: zestawy karoserii, akcesoria, wszystko do wnętrza, spojler, okładziny. Premiera Peugeota 107 miała miejsce w 2005 roku na targach motoryzacyjnych w Genewie. Samochód dzieli jedną platformę technologiczną z modelami Citroen C1 i Toyota Aygo. Fabryka wszystkich trzech samochodów znajduje się w czeskim Kolinie.

Recenzja Peugeot 107 ze sklepu tuningowego DD

Wygląd dziarskiego runabouta to prawdziwe dzieło sztuki. Niezwykłe połączenie zaokrąglonych kształtów, „uśmiechniętej” chłodnicy, autorskiej technologii tylnego oświetlenia nadaje maszynie własny, żywiołowy, optymistyczny charakter. Wygląd „sto siódmego” z pewnością przypadnie do gustu młodym ludziom, zwłaszcza dziewczętom. Długość niespełna 3,5 metra pozwala Peugeot 107 wyjść zwycięsko z każdego korka, spędzić minimum miejsca na zawracaniu i parkowaniu. Bagażnik, którego pojemność wynosi zaledwie 139 litrów, padł ofiarą swoich niewielkich rozmiarów. Chociaż, z drugiej strony, kontyngent kupujący samochód nie potrzebuje bardzo dużego bagażnika. Dodatkowo składając tylne siedzenia można powiększyć jego objętość do sporej 570 litrów. Najważniejsze jest to, że projektanci zapewnili wystarczająco dużo wolnego miejsca w przednim rzędzie, dzięki czemu kierowca prawie każdego wzrostu może wygodnie prowadzić Peugeota 107.

Salon Peugeot 107

Stylistyka wnętrza Peugeota 107 nie jest daleko w tyle za wyglądem zewnętrznym. Wykonując akcesoria tuningowe z naszego sklepu samochodowego, możesz go jeszcze bardziej przekształcić. Oto wszystkie te same futurystyczne kształty, stylowe urządzenia, modne kanały wentylacyjne, ładne fotele.

Silnik, bezpieczeństwo i inne cechy Peugeota 107

Wariant samochodu dostarczonego na Ukrainę jest wyposażony w pojedynczy silnik o mocy 68 KM. W połączeniu z masą 800 kg silnik zapewnia maszynie akceptowalne osiągi prędkości, pozwalając na przyspieszenie do 150 km / h. Jednocześnie jednostka jest niesamowicie ekonomiczna: Francuzi deklarują zużycie 4,6 l / 100 km w cyklu mieszanym. Kupując Peugeota 107 do wyboru jest 5-biegowa manualna skrzynia biegów oraz 2-tronic „robot”.

Mimo swoich skromnych rozmiarów, mały Peugeot stał się jednym z najbezpieczniejszych samochodów wśród małych aut: 4 punkty wg wyników testów zderzeniowych EuroNCAP (ochrona na poziomie samochodów klasy „D”). Początkowa konfiguracja obejmuje 2 poduszki powietrzne i automatyczne systemy ABS + EBFD, parę bocznych poduszek powietrznych i dodatkowe kurtyny powietrzne są dostępne za dodatkową opłatą.

Połączenie jasnego pozytywnego designu, przyjemnego wnętrza, ekonomicznego silnika i wysokiego poziomu bezpieczeństwa sprawiło, że Peugeot 107, body kit do którego można u nas kupić hurtowo i detalicznie, dość popularny na naszym rynku, zwłaszcza wśród targów pół.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów