Tuning Peugeot 307

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
2
Artykuł: car8131pl

Wybierz producenta:

cena 101 PLN
✅ W magazynie
-
+
4
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 146 PLN
✅ W magazynie
-
+

Prowadzimy sprzedaż akcesoriów tuningowych do Peugeota 307 (Peugeot 307) wyprodukowanego po 2001 roku. Bez czekania możesz zamówić i zamontować własnymi rękami: przedni zderzak, plastikowy aerodynamiczny zestaw karoserii, osłony ze stali nierdzewnej na osłonie chłodnicy, listwy progowe, klamki drzwi i obudowy lusterek. Bogata oferta wyposażenia wnętrza - podłokietnik, zasłony przeciwsłoneczne na szkle, poliuretanowe naklejki na deskę rozdzielczą i deskę rozdzielczą, bardzo wysokiej jakości gumowe wykładziny wewnętrzne i bagażnik. Ceny i zdjęcia wszystkich produktów można znaleźć w naszym sklepie samochodowym.

Dostawa, płatność i ceny za tuning Peugeot 307

Płatność jest możliwa w dowolny sposób - przedpłata, płatność przy odbiorze, za okazaniem dokumentów finansowych itp. Dostawa do miast i wsi Ukrainy - przez wszystkie firmy transportowe na nasz koszt. Dostawa akcesoriów samochodowych do Europy odbywa się z terytorium Ukrainy do krajów WNP - za pośrednictwem naszych dealerów.

Recenzja Peugeot 307

  • Peugeot 307 zastąpił swojego poprzednika, 306, w 2001 roku. Samochód szybko zakochał się w kierowcach z całego świata, zdobywając nagrodę Car of the Year w 2002 roku.
  • W 2002 roku wypuszczono wersję kombi - Peugeot 307 SW, rozstaw osi został zwiększony o 100 mm, co znacznie zwiększyło użyteczną objętość przedziału pasażerskiego. Przestronne wnętrze umożliwiło wyposażenie Peugeota 307 w trzeci rząd siedzeń, zwiększając pojemność do 7 osób. Dodatkowe wyposażenie, które zamienia pięciomiejscowe kombi w siedmioosobowe, będzie kosztować około 1500 USD.
  • 4 lata po rozpoczęciu produkcji model przeszedł lifting, dokonując tuningu nadwozia, unowocześniając elementy oświetlenia oraz dodając nowoczesne silniki do linii napędowej.
  • W 2007 roku wypuszczono coupe-kabriolet oparty na modelu 307 - Peugeot 307CC.

Dzięki solidnemu rozstawowi osi Peugeot 307 ma dużo miejsca nad głową w tylnym rzędzie i przestronny bagażnik o pojemności 420 litrów. Dzięki konwersji tylnych siedzeń bagażnik powiększy się do 1470 litrów. Doskonałe parametry ergonomiczne samochodu zapewniają dbałość francuskich projektantów o każdy szczegół. Fotele kierowcy i pasażerów są wyposażone w szerokie możliwości personalizacji, salon wyposażony jest w wiele pojemników na różne przedmioty, a z tyłu jest miejsce na siatkę bagażową. Wysokiej jakości system audio Peugeot 307 jest maksymalnie wygodny w obsłudze dzięki klawiszom sterującym powielonym na kierownicy.

Mnogość aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa zapewnia pasażerom francuskiego samochodu doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami drogowymi. Przemyślana konstrukcja siedzeń, solidna rama nadwozia, hamulce tarczowe na wszystkich 4 kołach, sześć poduszek powietrznych i wiele elementów ochrony biernej Peugeota 307 są zawsze gotowe pomóc w trudnej sytuacji. Co ciekawe, czujniki poduszek powietrznych mają dwa stopnie działania - przy niewielkim uderzeniu wyzwalany jest tylko jeden z dwóch generatorów gazu poduszki, w przypadku kolizji przy dużej prędkości zostaną uruchomione oba generatory gazu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów