Tuning Peugeot 307

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
Artykuł: 5703603
Hurtowe ceny
4.21/5 Głosów: 14
cena 381 PLN
-
+
Składany podłokietnik do tu...
Składany podłokietnik do tuningu wnętrza Peugeota 307 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów: góra to plastik i skóra ekologiczna, spód to włókno. Instalacja nie zajmie więcej niż 5 minut.
Podłokietnik do Peugeota 307 (szary) OmsaLine
Artykuł: ddd5368
Hurtowe ceny
4.4/5 Głosów: 10
cena 520 PLN
-
+
Podłokietnik do Peugeota: d...
Podłokietnik do Peugeota: dolne włókno, górne ABS - sztuczna skóra.
Artykuł: car8131

Wybierz producenta:

4.6/5 Głosów: 10
cena 248 PLN
-
+
Artykuł: 5703051
Hurtowe ceny
4.18/5 Głosów: 11
cena 78 PLN
-
+
Chrom do klamki bagażnika p...
Chrom do klamki bagażnika produkowany jest przez turecką firmę Omsa ze stali stopowej. Pad nie rdzewieje, nie matowieje i jest łatwy do polerowania. Mocowany na wytrzymałej taśmie dwustronnej.
Artykuł: a025b
Hurtowe ceny
4.55/5 Głosów: 11
cena 58 PLN
-
+
Wszechstronny przedmiot! Je...
Wszechstronny przedmiot! Jest umieszczony na zwykłym wzmacniaczu kierunkowskazów. Kształt prostokątny, rozmiar 115mm na 50mm

Prowadzimy sprzedaż akcesoriów tuningowych do Peugeota 307 (Peugeot 307) wyprodukowanego po 2001 roku. Bez czekania możesz zamówić i zamontować własnymi rękami: przedni zderzak, plastikowy aerodynamiczny zestaw karoserii, osłony ze stali nierdzewnej na osłonie chłodnicy, listwy progowe, klamki drzwi i obudowy lusterek. Bogata oferta wyposażenia wnętrza - podłokietnik, zasłony przeciwsłoneczne na szkle, poliuretanowe naklejki na deskę rozdzielczą i deskę rozdzielczą, bardzo wysokiej jakości gumowe wykładziny wewnętrzne i bagażnik. Ceny i zdjęcia wszystkich produktów można znaleźć w naszym sklepie samochodowym.

Dostawa, płatność i ceny za tuning Peugeot 307

Płatność jest możliwa w dowolny sposób - przedpłata, płatność przy odbiorze, za okazaniem dokumentów finansowych itp. Dostawa do miast i wsi Ukrainy - przez wszystkie firmy transportowe na nasz koszt. Dostawa akcesoriów samochodowych do Europy odbywa się z terytorium Ukrainy do krajów WNP - za pośrednictwem naszych dealerów.

Recenzja Peugeot 307

  • Peugeot 307 zastąpił swojego poprzednika, 306, w 2001 roku. Samochód szybko zakochał się w kierowcach z całego świata, zdobywając nagrodę Car of the Year w 2002 roku.
  • W 2002 roku wypuszczono wersję kombi - Peugeot 307 SW, rozstaw osi został zwiększony o 100 mm, co znacznie zwiększyło użyteczną objętość przedziału pasażerskiego. Przestronne wnętrze umożliwiło wyposażenie Peugeota 307 w trzeci rząd siedzeń, zwiększając pojemność do 7 osób. Dodatkowe wyposażenie, które zamienia pięciomiejscowe kombi w siedmioosobowe, będzie kosztować około 1500 USD.
  • 4 lata po rozpoczęciu produkcji model przeszedł lifting, dokonując tuningu nadwozia, unowocześniając elementy oświetlenia oraz dodając nowoczesne silniki do linii napędowej.
  • W 2007 roku wypuszczono coupe-kabriolet oparty na modelu 307 - Peugeot 307CC.

Dzięki solidnemu rozstawowi osi Peugeot 307 ma dużo miejsca nad głową w tylnym rzędzie i przestronny bagażnik o pojemności 420 litrów. Dzięki konwersji tylnych siedzeń bagażnik powiększy się do 1470 litrów. Doskonałe parametry ergonomiczne samochodu zapewniają dbałość francuskich projektantów o każdy szczegół. Fotele kierowcy i pasażerów są wyposażone w szerokie możliwości personalizacji, salon wyposażony jest w wiele pojemników na różne przedmioty, a z tyłu jest miejsce na siatkę bagażową. Wysokiej jakości system audio Peugeot 307 jest maksymalnie wygodny w obsłudze dzięki klawiszom sterującym powielonym na kierownicy.

Mnogość aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa zapewnia pasażerom francuskiego samochodu doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami drogowymi. Przemyślana konstrukcja siedzeń, solidna rama nadwozia, hamulce tarczowe na wszystkich 4 kołach, sześć poduszek powietrznych i wiele elementów ochrony biernej Peugeota 307 są zawsze gotowe pomóc w trudnej sytuacji. Co ciekawe, czujniki poduszek powietrznych mają dwa stopnie działania - przy niewielkim uderzeniu wyzwalany jest tylko jeden z dwóch generatorów gazu poduszki, w przypadku kolizji przy dużej prędkości zostaną uruchomione oba generatory gazu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych