Tuning Peugeot 407

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
2
Artykuł: 36524

Wybierz kolor:

cena 304 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
4
Artykuł: car0169

Wybierz producenta:

cena 235 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
3
Artykuł: car2018

Wybierz producenta:

cena 174 PLN
✅ W magazynie
-
+
3
Artykuł: car2958

Wybierz producenta:

cena 122 PLN
✅ W magazynie
-
+
5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 166 PLN
✅ W magazynie
-
+
3
Artykuł: 5704081

Wybierz producenta:

cena 265 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Tuning Peugeot 407 2005+ (Peugeot 407) - szansa na uatrakcyjnienie karoserii, wygodę wnętrza. Dostawa na terenie Ukrainy jest bezpłatna. W asortymencie znajdują się akcesoria, części zamienne, body kit - wszystko po to, aby tuningować ręcznie bez angażowania zewnętrznych specjalistów.

Recenzja Peugeot 407 ze sklepu internetowego Daudio tuning

Szybka, przyziemna sylwetka, mocno wystająca maska z wyrazistymi reflektorami, efektowna osłona chłodnicy i duże logo firmy - tak wygląda francuski przedstawiciel klasy „D” - Peugeot 407.

  • Model produkowany jest od 2004 roku. Wkrótce po rozpoczęciu sprzedaży sedana rozpoczęła się seryjna produkcja kombi - Peugeota 407 SW z powiększonym rozstawem osi i możliwością skompletowania trzeciego rzędu siedzeń (do 7 miejsc).
  • W 2005 roku wypuszczono coupe - Peugeot 407 CC.
  • W maju 2008 roku samochód został zmodernizowany, w wyniku czego wszystkie wersje otrzymały 18-calowe koła i 7 poduszek powietrznych. Najwyższa wersja „Executive” została wyposażona w chromowaną osłonę chłodnicy i 2,2-litrowy silnik V6 o mocy 205 KM. Nowy poziom wyposażenia Sport stał się również dostępny dla klientów.

Opracowując nowy samochód, francuscy inżynierowie poważnie zwiększyli wymiary - długość wzrosła do 4676 mm, szerokość - do 1811 mm, a rozstaw osi zwiększył się do 2725 mm.

Cechy Peugeota 407

  • Zewnętrzna elegancja nadwozia płynnie przechodzi w wyrafinowany luksus kabiny, której każdy element ma na celu zapewnienie maksymalnego komfortu kierowcy i pasażerom. Miękki, przyjemny w dotyku plastik przedniego panelu, precyzyjne umiejscowienie elementów sterujących oraz obita skórą kierownica pozostawiają niezwykle przyjemne wrażenie, zapewniając szybki dostęp do każdej funkcji samochodu. Dodatkowo możesz dostosować wnętrze Peugeota 407 i zwiększyć komfort. „Mózgiem” samochodu jest komputer pokładowy z dużym ekranem dotykowym, z którego można sterować ustawieniami systemu audio i klimatyzacji samochodu.
  • Fotele i podłokietniki wykonane są zgodnie ze wszystkimi kanonami ergonomii, zapewniając tym samym optymalny komfort każdemu pasażerowi.
  • Panoramiczna szyba przednia - zapewnia lepszą widoczność kierowcy, więcej światła i miejsca dla pasażerów.
  • Znaczną objętość bagażnika - 407 litrów, uzupełnia możliwość wygodnego załadunku towaru. Oprócz bagażnika we wnętrzu auta znajdują się ponadgabarytowe pojemniki do przewożenia różnych rzeczy - jest to podłokietnik i obszerny schowek.

Peugeot 407 jest wyposażony w 7 silników benzynowych i wysokoprężnych o mocy od 106 do 211 KM. Elektronicznych asystentów francuskiego samochodu reprezentuje 6 systemów zaprojektowanych tak, aby zapewnić niezrównaną stabilność na torze i minimalną drogę hamowania - ABS, ESP, AFU (zwiększona skuteczność siły hamowania), ASR (antypoślizgowość), REF (rozkład siły hamowania) , CDS (dynamiczna stabilność sterowania). Duża liczba elementów ochrony biernej, systemów elektronicznych i poduszek powietrznych pozwoliła Peugeot 407 zdać egzamin EuroNCAP z 5 punktami (34 na 37 możliwych).

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów