Tuning Skoda Fabia 2000-2007

6
Artykuł: 35918

Wybierz kolor:

cena 254 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
3
Artykuł: 6602054
cena 122 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 152 PLN
✅ W magazynie
-
+
3
Artykuł: ar763

Wybierz materiał:

cena 267 PLN
✅ W magazynie
-
+
2
Artykuł: s2988

Wybierz typ noclegów:

Nie jest na sprzedaż
✅ W magazynie
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC01
cena 12 PLN
✅ W magazynie
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC03
cena 12 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Skoda Fabia to bardzo skromny, ale rasowy samochód. A akcesoria do tuningu Fabii, które oferujemy w najniższych cenach na Ukrainie i Rosji, pomogą uczynić samochód jeszcze bardziej szykownym i oryginalnym.

Każdy, kto zna arcydzieło czeskiej produkcji, wie z pierwszej ręki, czym jest wysokiej jakości i wygodna jazda. Ten wszechstronny pojazd jest równie popularny wśród młodych ambitnych dziewcząt, jak i biznesmenów. I nie jest to zaskakujące, ponieważ samochód łączy w sobie innowacyjną niemiecką technologię oraz niezawodność, wydajność i ergonomię.

Brakuje mu tylko indywidualnego charakteru i uroku, który wyróżniałby samochód na tle ogólnej masy „własnego gatunku”. Ponadto nie każdy właściciel samochodu lubi jeździć samochodami seryjnymi, podobnie jak tysiące innych. A jeśli i Ty należysz do takich kierowców, to zapraszamy do fascynującego świata tuningu samochodowego.

Nasz sklep oferuje zakup listew i innych chromowanych pakietów do tuningu Fabii (Skoda Fabia) po gwarantowanych niskich cenach. Jednocześnie obiecujemy szybką i bezpłatną dostawę do dowolnego regionu Ukrainy i Rosji. Wszystkie dodatki do czeskich samochodów są całkowicie oryginalne i wyprodukowane przez wiodące światowe firmy tuningowe. Korzystając z naszych produktów będziesz zaskoczony, jak bardzo zmieni się wygląd zewnętrzny samochodu, o ile bardziej efektywny, atrakcyjny i zauważalny będzie w ruchu ulicznym.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów