Akcesoria samochodowe SojuzAuto

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Towary

Firma SoyuzAtvo od dawna działa na rynku produkcji i sprzedaży pokrowców. Posiadamy kilka centrów szwalniczych do szycia pokrowców, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt.

Nasza produkcja

Szycie pokrowców wykonujemy w oparciu o wzorce fabryczne producentów pojazdów. Dlatego po zakupie naszych pokrowców do każdej marki samochodu będziesz miło zaskoczony tym, jak dokładnie i szczelnie pasują do rozmiaru oraz posiadają wszystkie niezbędne otwory przewidziane w konstrukcji Twojego samochodu.

Jakość naszych produktów

Używamy tylko wysokiej jakości materiałów i gwarantujemy, że Twoje pokrowce zachowają swój wygląd przez kilka lat.

Nasz dział jakości zawsze sprawdzi materiał przyjęty do szycia pokrowców. W przypadku niezadowalającej jakości zwracamy produkt do dostawcy. Produkujemy wyłącznie produkty doskonałej jakości, pracując wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Nasi specjaliści ds. Produktu sprawdzają cały cykl produkcyjny osłon. Sprawdzane są szwy, naklejki, prawidłowe i estetyczne ułożenie zamków czy zapięć.

Konstrukcja fotelika samochodowego

Nasi projektanci nieustannie poszukują kreatywnych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Stale poszerzamy katalog naszych produktów.

Różnorodność materiałów

Wykonujemy pokrowce z różnych materiałów według tych samych wzorów. Przy wyborze pokrowców nie ma znaczenia, z jakiego materiału są wykonane. Pokrowce wykonane z dowolnego materiału będą optymalnie dopasowywać się do Twoich siedzeń. I tak będą świetnie wyglądać w Twoim aucie i będą służyć Tobie i Twojemu aucie przez długi czas.

Marki samochodów

Wykonujemy szycie pokrowców nie tylko na samochody. W naszym katalogu produkowanych wyrobów można również znaleźć pokrowce na samochody ciężarowe znanych producentów. Wyróżnia je również doskonała jakość i idealne wymiary.

Ceny

Nasza firma oferuje pokrowce w różnych cenach w zależności od użytych materiałów. Możesz wybrać pokrowce na swój samochód w wybranym przez Ciebie kolorze i z zastosowanego materiału w najlepszej cenie.

Nasi partnerzy

Nasza firma SoyuzAvto od dłuższego czasu owocnie współpracuje z Digital Designs na Ukrainie. Digital Designs to nasz oficjalny przedstawiciel na terenie całej Ukrainy.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów