Akcesoria Samochodowe Stingray

Towary

Czy dywaniki samochodowe w Twoim samochodzie są zużyte? Nie martw się, bo sklep internetowy DDAudio w krótkim czasie zaoferuje Ci ich bogatą ofertę. Nasze dywaniki samochodowe pasują do wszystkich marek samochodów.

Firma jest obecnie aktywnie rozwijającą się marką, która każdego miesiąca produkuje około dziesięciu najnowszych modeli.

Marka Stingray to:

15 lat na rynku akcesoriów samochodowych, produktywność firmy na poziomie 10 tys. Kompletów miesięcznie, dostępność dywaników samochodowych na magazynie do 20 tys. Egzemplarzy, ponad 200 tys. Właścicieli samochodów pozytywnie oceniło jakość produktów.

Firma zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju akcesoriów do najpopularniejszych marek samochodów w krajach Europy i Azji. Miłośnik samochodów otrzyma zamówienie w ciągu dwóch do trzech dni.

Dywaniki samochodowe to luksusowy dodatek do Twojego samochodu

Celem firmy jest, aby jej produkty były jak najbardziej komfortowe dla każdego kierowcy.

Projekt dywanów Stingray:

Boki mają wysokość 1,5 cm. Dzięki temu produkt dobrze trzyma brud i płyn, nie przeszkadza w prowadzeniu pojazdu. „Łapa” na dywaniku kierowcy, „pivot” - zwiększa powierzchnię dla lewej stopy kierowcy. Dywaniki przednie posiadają wzmocnione podkładki pod stopy, które chronią przed przedwczesnym zużyciem.Duże komórki w kształcie rombu wzdłuż powierzchni zapewniają równomierne rozprowadzenie brudu w produkcie i nie spadają na inne powierzchnie. Dolne kolce pewnie mocują części. Twórcy przewidzieli również miejsca na zapięcia (haczyki pod siedzeniami). Deski podłogowe są ustawione prawidłowo, nie ślizgają się po wnętrzu samochodu, są łatwe w obsłudze i utrzymaniu.

Bezpieczna aplikacja

Materiał użyty do produkcji dywaników samochodowych jest wysokiej jakości, przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia, nie wydziela zapachu, a produkty szczelnie przylegają do powierzchni podłogi bez blokowania pedałów sterujących.

Dożywotnia gwarancja na produkty Stingray:

Maty Stingray wytrzymają dwa razy dłużej niż te same produkty konkurencji.Materiał z którego wykonane są dywany jest odporny na nagłe zmiany warunków temperaturowych - w granicach -30 + 50 stopni.

Na Ukrainie nasza firma jest jedynym producentem produktów wykorzystujących nowoczesną technologię skanowania 3D. Każdy model dywanu idealnie dopasuje się do wnętrza samochodu, dla którego jest stworzony.

Profesjonalni kierownicy sklepów pomogą w doborze odpowiedniego produktu i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów