Tuning Toyota Land Cruiser Prado 120

8
Artykuł: hpc078

Wybierz typ концевиков:

cena 326 PLN
✅ W magazynie
-
+
22
Artykuł: hpb079

Wybierz typ концевиков:

cena 326 PLN
✅ W magazynie
-
+
2
Artykuł: car8246

Wybierz producenta:

cena 174 PLN
✅ W magazynie
-
+

Tuning Toyoty Prado 120 (Toyota Land Cruiser Prado) to nie tylko atrakcja Twojego samochodu w szarym ruchu ulicznym, ale także sposób na ochronę standardowych elementów karoserii.

Po co stroić Prado 120?

Toyota Prado to prestiżowy SUV dla osób ceniących w samochodach wszechstronność, moc, wytrzymałość i komfort. Ale niestety ma wiele wad, którym można zapobiec, kupując następujące akcesoria tuningowe:

  • Podkładki pod stopy i podkładki pod reflektory.

Pomimo zwiększonej odporności organizmu na atak „czerwonej” choroby, z powodu soli drogowej, te elementy ozdobne będą się bardzo szybko wspinać. Jeśli tak się stało z Twoim samochodem, radzimy zwrócić uwagę na ten produkt w naszym sklepie.

  • Pokrowce na klamki i lusterka.

Z reguły te części tuningowe do Prado są kupowane przy zakupie nowego samochodu. Osłony lusterek ze stali nierdzewnej ochronią Twoje ciało przed uszkodzeniem przez kamienie drogowe. A uchwyty ze stali chromowanej są fabrycznie uchwytami przed ścieraniem i uszkodzeniami.

  • Relingi dachowe i bagażnik do Toyoty Prado.

Znacząco zwiększyć i tak już znaczną ładowność SUV-a. Montaż tych produktów zajmie kilkadziesiąt minut, nie będzie wymagał wiercenia korpusu, ale ułatwi życie podczas letnich wypadów czy wypadów.

  • Podszewka tuningowa.

W większości modyfikacji torpeda jest dopasowana do koloru siedzeń i tapicerki. Proponujemy dodanie kolorów do wnętrza oraz zakup okładziny z drewna, aluminium lub imitacji węgla, która będzie efektowna w każdym kolorze wnętrza.

Cały tuning do Toyoty Land Cruiser Prado 120 jest na magazynie, oferowany po cenach niższych niż u konkurencji (możesz porównać). Dostawa - na terenie całej Ukrainy (bezpłatnie) i do dowolnego regionu Rosji.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów