Tuning Honda Jazz, FIT 2009-2013

2
Artykuł: MFG-HFI09
cena 208 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
2
Artykuł: eva982450
cena 296 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
4
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 146 PLN
✅ W magazynie
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: H2346

Wybierz średnicę:

cena 63 PLN
✅ W magazynie
-
+

Honda Jazz (Honda Jazz), tuning do którego można kupić w naszym sklepie z body kitami, zyskała ogromną popularność nie tylko wśród kobiet, ale także wśród zaawansowanej młodzieży. Ten samochód klasy B wyróżnia się specyficzną linią nadwozia, przestronnym wnętrzem i wygląda jak mały minivan.

W 2009 roku Honda Jazz została mile zaskoczona zaktualizowanym wyglądem. Gładkie linie nadwozia, duże reflektory, duże tylne światła, bardzo pojemne i dobrze zmontowane wnętrze, nachylona przednia szyba sprawiły, że samochód ten był zauważalny na ulicach miasta. Z zewnątrz warto zwrócić uwagę na duże lusterka boczne, które harmonijnie wpisują się w ogólny wygląd auta. Rozstaw osi Jazz również został nieznacznie powiększony. Ogólnie wygląd auta sprawia czysto pozytywne wrażenie.

Oferujemy zakup tuningu w Hondzie Jazz:

Tylko najlepsze akcesoria z naszego sklepu:

  1. Maty podłogowe - wykonane z elastycznej gumy ze specjalnymi dodatkami, nie wysychają ani nie pękają przy wahaniach temperatury i wilgotności.
  2. Ochraniacz na muchy, daszek, deflektor - i inny zestaw karoserii poprawiający właściwości aerodynamiczne samochodu.
  3. Parapety - montowane nad standardowymi progami, chronią przed otarciami i ukrywają istniejące wady.

Zestawy tuningowe do Hondy Jazz można kupić w naszym sklepie samochodowym z darmową dostawą do wszystkich regionów Ukrainy (Kijów, Odessa, Mikołajów, Chersoniu, Biełaja Cerkow, Tarnopol, Lwów, Czerniowce, Jaremcze, Iwano-Frankowsk, Żytomir, Nikopol, Zaporoże , Charków, Dnipro, Krzemieńczug, Mariupol, Berdiańsk, Użhorod, Melitopol.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów