Tuning Honda Jazz, FIT 2009-2013

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Honda Jazz III 2009-2013 r. Nakładki na progi (4 szt.)
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

4.5/5 Głosów: 12
cena 173 PLN
-
+
Rozmiar przednie 45cm na 5...
Rozmiar przednie 45cm na 5 cm i tylne 23 cm na 5 cm.
Honda Jazz III 2009-2013 r. dywaniki Tekstylne wnętrza (Fortuna)
Artykuł: dd45494
4.56/5 Głosów: 9
Pod zamówienie
Materiały są takie same, ja...
Materiały są takie same, jak te używane przez koncern BMW. Dostępna w kolorze szarym, ciemnoszarym, czarnym i beżowym. Baza lateksowa. Możliwe jest naniesienie logo samochodu poprzez flokowanie lub plastikową tabliczkę znamionową. Kolor obrzeża i nici - na zamówienie (dowolne kolory)
Honda Jazz III 2009-2013 r. dywaniki Tekstylne wnętrza (Saek)
Artykuł: dd44908
4.63/5 Głosów: 16
Pod zamówienie
Ekonomiczny wariant, Dostęp...
Ekonomiczny wariant, Dostępne kolory szary i czarny. Podłoże wykonane z lateksu i plastiku. Możliwe jest umieszczenie logo samochodu metodą flokowania lub plastikowe znaczniki. Kolor krawędzi i nici - za swoim pragnieniem (dowolne kolory)
Honda Jazz III 2009-2013 r. dywaniki Tekstylne wnętrza (Corona)
Artykuł: dd44361
4.38/5 Głosów: 13
Pod zamówienie
Materiały są takie same jak...
Materiały są takie same jak te używane przez koncern Daimler (Mercedes). Dostępne kolory ciemnoszare. Podstawa z pianki. Możliwe jest naniesienie logo samochodu poprzez flokowanie lub plastikową tabliczkę znamionową. Kolor obrzeża i nici - na zamówienie (dowolne kolory)
Honda Jazz III 2009-2013 r. dywaniki Tekstylne wnętrza (Velgum)
Artykuł: dd43827
4.67/5 Głosów: 12
Pod zamówienie
Ekonomiczny wariant, Dostęp...
Ekonomiczny wariant, Dostępne kolory szary i czarny. Podłoże z kruszywa i tworzyw sztucznych. Możliwe jest umieszczenie logo samochodu metodą flokowania lub plastikowe znaczniki. Kolor krawędzi i nici - za swoim pragnieniem (dowolne kolory)

Honda Jazz (Honda Jazz), tuning do którego można kupić w naszym sklepie z body kitami, zyskała ogromną popularność nie tylko wśród kobiet, ale także wśród zaawansowanej młodzieży. Ten samochód klasy B wyróżnia się specyficzną linią nadwozia, przestronnym wnętrzem i wygląda jak mały minivan.

W 2009 roku Honda Jazz została mile zaskoczona zaktualizowanym wyglądem. Gładkie linie nadwozia, duże reflektory, duże tylne światła, bardzo pojemne i dobrze zmontowane wnętrze, nachylona przednia szyba sprawiły, że samochód ten był zauważalny na ulicach miasta. Z zewnątrz warto zwrócić uwagę na duże lusterka boczne, które harmonijnie wpisują się w ogólny wygląd auta. Rozstaw osi Jazz również został nieznacznie powiększony. Ogólnie wygląd auta sprawia czysto pozytywne wrażenie.

Oferujemy zakup tuningu w Hondzie Jazz:

Tylko najlepsze akcesoria z naszego sklepu:

  1. Maty podłogowe - wykonane z elastycznej gumy ze specjalnymi dodatkami, nie wysychają ani nie pękają przy wahaniach temperatury i wilgotności.
  2. Ochraniacz na muchy, daszek, deflektor - i inny zestaw karoserii poprawiający właściwości aerodynamiczne samochodu.
  3. Parapety - montowane nad standardowymi progami, chronią przed otarciami i ukrywają istniejące wady.

Zestawy tuningowe do Hondy Jazz można kupić w naszym sklepie samochodowym z darmową dostawą do wszystkich regionów Ukrainy (Kijów, Odessa, Mikołajów, Chersoniu, Biełaja Cerkow, Tarnopol, Lwów, Czerniowce, Jaremcze, Iwano-Frankowsk, Żytomir, Nikopol, Zaporoże , Charków, Dnipro, Krzemieńczug, Mariupol, Berdiańsk, Użhorod, Melitopol.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.