Strojenie Lincolna

Procesor Stetsom STX2848
Produkt uniwersalny
Artykuł: STX2848
cena 992 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Znana na całym świecie firma Lincoln założona w 1917 roku. Na dzień dzisiejszy Lincoln jest oddziałem firmy Ford Motor", która produkuje samochody klasy luksusowej. Wielu kierowcy tego samochodu chcą stworzyć niepowtarzalny styl dla samochodów, a także wyróżnić się z ogólnego strumienia.

Karoserię dla Lincoln

Każdy kierowca wie, jak ważne jest, aby mieć mocy karoserię dla suv-a. Elektrownia body kit pozwala na zabezpieczenie samochodu podczas kolizji lub jazdy w terenie, a także nadać samochodowi oryginalny i drapieżny wygląd.

Nasz sklep internetowy oferuje takie części do tuningu Lincoln:

  • progi boczne ochroni boczne części nadwozia podczas zderzenia, a także są doskonałymi pomocnikami dla pasażerów i pozwolą wygodnie usiąść w samochodzie;
  • przednia i tylna nakładka na zderzak daje pojazdowi oryginalny wygląd, a także podkreśli delikatne linie auto.

Na szczególną uwagę zasługują boczne progi, które są elementem zewnątrz, jak i dodatkowych ubezpieczeń dla samochodu Lincoln. Ustawić progi boczne można nawet samemu, do tego w samochodzie są specjalne regularne miejsca w które mocuje się próg. Ponadto warto zauważyć, że progi boczne ochroni samochód w przypadku uderzenia w twardą przeszkodę.

Na stronie można zapoznać się z asortymentem do tuningu Lincoln i zobaczyć zdjęcia. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą ci wybrać wysokiej jakości części, które będą pasować do twojego auta i stworzyć oryginalny styl. Tuning Lincoln – to przede wszystkim bezpieczeństwo podczas jazdy, a także dobry dodatek, jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny design i wyróżniać się z ogólnego strumienia.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów