Tuning Maserati

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC33
cena 20 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-14 dni

Firma Maserati została założona w 1914 roku. Przez cały czas istnienia firma zmieniła ogromna ilość właścicieli i mógł stworzyć niepowtarzalny wygląd swojego samochodu. Na dzień dzisiejszy firma Maserati należy do słynnej firmy "FIAT".

Każdy kierowca chce zrobić swój samochód oryginalny, a nie jak na innych, dlatego nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości części do tuningu Maserati.

Części do tuningu Maserati

Stworzyć niepowtarzalny wygląd dla Maserati pomogą akcesoria przeznaczone do wewnętrznego i zewnętrznego tuningu samochodu. Maserati jest wyłącznym autem i dlatego tuning do tego auto wymaga pewnej wiedzy i umiejętności. Nasz sklep internetowy oferuje takie części do tuningu Maserati:

  • przednie i tylne nakładki sprawi, że konstrukcja samochodu jest oryginalny i efektownie podkreślą elementy maszyn;
  • listwy na drzwi i nadwozie ochroni części samochodu przed zarysowaniami i uszkodzeniami, a także pomogą stworzyć niezwykły design, który podkreśli elegancki smak właściciela;
  • progi boczne nadają się do crossovera lub suv-a, są w stanie zabezpieczyć boczne części pojazdu w czasie kolizji, a także wygodnie wsiada w samochód pasażerów.

Tworzenie oryginalnego nadwozia w samochodzie, to jedna z głównych zadań, w przypadku, jeśli starają się stworzyć niepowtarzalny styl dla swojego samochodu. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości części do tuningu Maserati w Ukrainie w najbardziej przystępnych cenach. A nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą ci dobrać akcesoria, które pasuje do twojego samochodu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów