Tuning Mini

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij

Firma Mini wprowadza na rynek najmniejszy samochód, który produkowany jest od ponad 40 lat bez większych zmian. Rozpoczęła się historia Mini w końcu lat 40-tych. W 2011 roku firma wydała retro-model - Mini Countryman, a w 2015 roku asortyment został skrócony z 9 do 5 modeli.

Każdy kierowca pragnie nadać swojemu pojazdowi niepowtarzalny styl, który odróżnia go od innych auto w ogólnym strumieniu. Tuning Mini – to żmudna praca, która wymaga dużo czasu, ale w zamian przyniesie ekskluzywny wygląd samochodu.

Części do tuningu Mini

W naszym sklepie internetowym znajdą państwo wysokiej jakości części do swojego samochodu. Tuning Mini daje poczucie indywidualności i niezawodności. Oferujemy takie akcesoria do tuningu Mini:

  • nakładki na bagażnik i lustra nadają samochodowi szczególną elegancję na zewnątrz, wykonane ze stali nierdzewnej;
  • nakładki na lusterka z prawdziwego carbonu;
  • dywaniki gumowe pomogą zawsze zawierać wnętrza samochodu w czystości i porządku.

Nasi specjaliści pomogą ci wybrać odpowiednie akcesoria, sądząc z modelu auto Mini. Zobacz wszystkie części do Mini można w naszym katalogu, przeglądając zdjęcia. Klasyczny obraz samochodu Mini trudno pomylić z kimś innym. Tuning Mini pozwoli zmienić auto i zrobić jego wygląd bardziej sportowy lub elegancki.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów