Tuning Mini

Firma Mini wprowadza na rynek najmniejszy samochód, który produkowany jest od ponad 40 lat bez większych zmian. Rozpoczęła się historia Mini w końcu lat 40-tych. W 2011 roku firma wydała retro-model - Mini Countryman, a w 2015 roku asortyment został skrócony z 9 do 5 modeli.

Każdy kierowca pragnie nadać swojemu pojazdowi niepowtarzalny styl, który odróżnia go od innych auto w ogólnym strumieniu. Tuning Mini – to żmudna praca, która wymaga dużo czasu, ale w zamian przyniesie ekskluzywny wygląd samochodu.

Części do tuningu Mini

W naszym sklepie internetowym znajdą państwo wysokiej jakości części do swojego samochodu. Tuning Mini daje poczucie indywidualności i niezawodności. Oferujemy takie akcesoria do tuningu Mini:

  • nakładki na bagażnik i lustra nadają samochodowi szczególną elegancję na zewnątrz, wykonane ze stali nierdzewnej;
  • nakładki na lusterka z prawdziwego carbonu;
  • dywaniki gumowe pomogą zawsze zawierać wnętrza samochodu w czystości i porządku.

Nasi specjaliści pomogą ci wybrać odpowiednie akcesoria, sądząc z modelu auto Mini. Zobacz wszystkie części do Mini można w naszym katalogu, przeglądając zdjęcia. Klasyczny obraz samochodu Mini trudno pomylić z kimś innym. Tuning Mini pozwoli zmienić auto i zrobić jego wygląd bardziej sportowy lub elegancki.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów