Tuning Nissana 370Z

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 161 PLN
✅ W magazynie
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC15
cena 13 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-14 dni
Procesor Stetsom STX2848
Produkt uniwersalny
Artykuł: STX2848
cena 1090 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Nissan to najbardziej znana marka samochodów sportowych. Nissan 370Z (Nissan 370 Z) ma nowy wygląd i mniejszą wagę, a także mocniejszy silnik. Model ten zastąpił już przestarzałego 350Z, ale z kolei zaktualizowano zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzne specyfikacje.

Nissan 370Z Krótka recenzja ze sklepu Daudio Tuning Store

Rozstaw osi jest teraz krótszy odpowiednio o 100 mm, rozstaw kół zwiększył się o 15 i 55 mm, w wyniku czego prowadzenie się poprawiło. Zaktualizowana wersja ma reflektory w kształcie strzałek, a także tylne światła - teraz wyglądają jak emblemat tego modelu. Wersja Ultimate jest wyposażona w 19-calowe felgi aluminiowe. Zastosowanie aluminium w konstrukcji drzwi, tylnej klapy i maski, a także skrócona podstawa, przyczyniło się do zmniejszenia wagi samochodu o 32 kilogramy. Silnik ma pojemność 3,7 litra i 327 KM. 370Z jest wyposażony w siedmiobiegową automatyczną skrzynię biegów, którą steruje się zarówno na kierownicy, jak i za pomocą uchwytu. Przyspieszenie do 100 km / h zajmuje 5,6 sekundy.

Możesz kupić akcesoria tuningowe na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy najlepsze ceny na Ukrainie za cały body kit oraz darmową dostawę. Wszystkie prezentowane w katalogu produkty pochodzą od znanych na całym świecie firm. Jakość została potwierdzona przez tysiące naszych klientów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów