Tuning Nissana 370Z

5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 152 PLN
✅ W magazynie
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC15
cena 12 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-14 dni
Procesor Stetsom STX2848
Produkt uniwersalny
Artykuł: STX2848
cena 971 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Nissan to znana marka samochodów sportowych. Nissan 370Z (Nissan 370 Zet) ma nowy wygląd i lżejszą masę, a także mocniejszy silnik. Model ten zastąpił już przestarzały 350Z, ale z kolei zaktualizowano zarówno wygląd zewnętrzny, jak i cechy wewnętrzne.

Krótka recenzja Nissana 370Z ze sklepu tuningowego Ddaudio

Rozstaw osi jest teraz krótszy odpowiednio o 100 mm, rozstaw kół zwiększył się o 15 i 55 mm, dzięki czemu prowadzenie stało się lepsze. Zaktualizowana wersja ma przednie reflektory w kształcie strzały, a także tylne światła - teraz wyglądają jak emblemat tego modelu. Pakiet Ultimate jest wyposażony w 19-calowe felgi aluminiowe. Zastosowanie aluminium w konstrukcji drzwi, tylnej klapy i maski, a także skróconej podstawy, przyczyniło się do zmniejszenia masy auta o 32 kilogramy. Silnik ma pojemność 3,7 litra i 327 KM. 370Z jest wyposażony w siedmiobiegową automatyczną skrzynię biegów, skrzynią steruje się zarówno na kierownicy, jak i za pomocą drążka. Przyspieszenie do 100 km/h następuje w 5,6 sekundy.

Akcesoria tuningowe możesz kupić na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy najlepsze ceny na Ukrainie na cały zestaw body i bezpłatną wysyłkę. Wszystkie produkty prezentowane w katalogu są produkowane przez światowej sławy firmy. Jakość potwierdza tysiące naszych klientów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów