Tuning Nissana Micra K12 2003-2010

5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 156 PLN
✅ W magazynie
-
+
5
Artykuł: dd37938

Wybierz kolor:

cena 223 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 14-20 dni
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC15
cena 12 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-14 dni

Drogi Ukrainy są coraz bardziej wypełnione samochodami Nissan Micra K12, których tuning można kupić w naszym sklepie samochodowym Daudio. I nie jest to zaskakujące, ponieważ samochód o dobrych właściwościach ma doskonałą ekonomię, co jest bardzo przydatne w cenie paliwa. Samochód to urządzenie wymagające ciągłej konserwacji. Dlatego poszukiwany jest zestaw karoserii do Nissana Micro K12, który jest prezentowany tutaj w najlepszych cenach w WNP.

Zalety tuningu Nissana Micra K12 od DDaudio

Wszystkie części, akcesoria i body kit do nadwozia, wnętrza są dobrej jakości i niezawodności. A jakości na naszym rynku brakuje.

Cokolwiek by nie powiedzieć, ale dziś stosunek jakości do ceny uważa się za niemałą zaletę, a to znajdziesz w tureckim zestawie do body przedstawionym w powyższym katalogu elektronicznym. Jego przewaga nad chińską to prawie ta sama cena przy niezrównanej niezawodności.

Dostawy na terenie Ukrainy realizujemy bezpłatnie, do innych krajów koszt naliczany jest przy zakupie w koszyku. Zapraszamy również do współpracy hurtownie: sklepy internetowe dropshipping, dworce autobusowe oraz sklepy z częściami zamiennymi.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów