Tuning Nissan UWAGA 2004-2012

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
Artykuł: 36946

Wybierz kolor:

4.67/5 Głosów: 9
cena 289 PLN
-
+
Kliknij więcej, aby zobaczy...
Kliknij więcej, aby zobaczyć kolory
Nissan Note Klucz otwieracz
Artykuł: kl-001
Hurtowe ceny
4.45/5 Głosów: 11
cena 412 PLN
-
+
kliknij więcej, aby zobaczy...
kliknij więcej, aby zobaczyć instrukcję
Artykuł: a025b
Hurtowe ceny
4.62/5 Głosów: 13
cena 58 PLN
-
+
Wszechstronny przedmiot! Je...
Wszechstronny przedmiot! Jest umieszczony na zwykłym wzmacniaczu kierunkowskazów. Kształt prostokątny, rozmiar 115mm na 50mm
Artykuł: a025k
Hurtowe ceny
4.55/5 Głosów: 11
cena 50 PLN
-
+
Wszechstronny przedmiot! Je...
Wszechstronny przedmiot! Jest umieszczony na zwykłym wzmacniaczu kierunkowskazów. Kształt owalny, rozmiar 94mm na 50mm
Nowy
Artykuł: 9696091D
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 174 PLN
-
+
Przód ma wymiary 45 cm na 5...
Przód ma wymiary 45 cm na 5 cm, a tył 23 cm na 5 cm.
Artykuł: 97UN091SP

Proszę wybrać:

4.63/5 Głosów: 8
cena 174 PLN
-
+
Rozmiar przód 45cm x 5cm i...
Rozmiar przód 45cm x 5cm i tył 23cm x 5cm.
Artykuł: h2059

Wybierz rozmiar:

4.83/5 Głosów: 12
cena 17 PLN
-
+
Montowany na 2 końcówki
Montowany na 2 końcówki

Tuning Nissan Note i ciesz się dźwiękiem zaktualizowanego samochodu. Model japoński na pierwszy rzut oka nie wymaga ulepszeń. Jasny, indywidualny styl nadwozia z niecodziennym kształtem tylnych świateł, salon nasycony elektronicznymi opcjami skutecznie wtopi się w biznesowy rytm miasta. Ale, jak mówią, nie ma ograniczeń co do doskonałości ...

Nissan Note jest jasny, stylowy i dynamiczny. Pomimo dość kompaktowych wymiarów ma doskonałą przestronność i mocną jednostkę roboczą pod maską. Model nie akceptuje kompromisów - będąc w istocie samochodem rodzinnym, jest w stanie osiągać duże prędkości i zadziwiać dynamiczną energią. Oficjalna światowa sprzedaż rozpoczęła się w 2004 roku, po 3 latach samochód przeszedł przestylizowanie, co jeszcze bardziej zwiększyło popularność tego kompaktowego vana.

Tuning karoserii Nissan Note - jeszcze więcej dynamiki i elegancji

Samochód posiada oryginalny wygląd, który odróżnia go od ogromnej masy „kongenerów” na ukraińskich drogach. Głównymi charakterystycznymi cechami nadwozia są zakrzywiony dach i dynamiczny, ale elegancki profil nadwozia. W 2009 roku producent przeprowadził zmianę stylizacji, nadając zaktualizowanemu Noteowi oryginalne reflektory oraz osłonę chłodnicy.

Zmiany wpłynęły również na lokalizację anteny zewnętrznej, przeniesiono ją z przedniej części dachu na tylną. Zderzaki nabrały koloru zbliżonego do koloru nadwozia. Taki lifting można jeszcze bardziej upiększyć tuningiem - można własnoręcznie zamontować chromowane obramowanie okien, stalowe nakładki na klamki, parapety, lusterka, a także dokupić relingi dachowe, by zwiększyć dynamikę i ładowność.

Tuning salonu Nissan Note od Daudio oprócz nowoczesnego „farszu”

Kompaktowe wymiary nie powinny wprowadzać kierowców w błąd. Note to pojemny samochód z większą przestrzenią do przechowywania dzięki zakrzywionemu dachowi i specjalnym sztuczkom producenta. Jeśli potrzebujesz rodzinnego kompaktowego vana, który z powodzeniem pomieści dużą ilość bagażu, co jest niezbędne np. Na wycieczkę po kraju, to tak jak powiedzieliśmy powyżej możesz dokupić bagażnik dachowy.

W kabinie znajduje się wiele funkcjonalnych wnęk, kieszeni i szuflad, wykończenie wnętrza wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, tylna kanapa przechodzi transformację, która reguluje objętość bagażnika. Cóż, dodatkowo proponujemy zwrócić uwagę na takie akcesoria do tuningu salonu Nissan Note jak wygodne pokrowce samochodowe z ekoskóry, naklejki na deskę rozdzielczą na drewno lub aluminium, wysokiej jakości gumowe dywaniki czeskiej firmy.

Zobacz zdjęcia, porównaj ceny na Ukrainie, złóż zamówienie i uzyskaj rabat. Towar dostarczymy za darmo.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych