Tuning Nissan UWAGA 2004-2012

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
4
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 144 PLN
✅ W magazynie
-
+
2
Artykuł: h2059

Wybierz rozmiar:

cena 28 PLN
✅ W magazynie
-
+

Tuning Nissan Note i ciesz się dźwiękiem zaktualizowanego samochodu. Model japoński na pierwszy rzut oka nie wymaga ulepszeń. Jasny, indywidualny styl nadwozia z niecodziennym kształtem tylnych świateł, salon nasycony elektronicznymi opcjami skutecznie wtopi się w biznesowy rytm miasta. Ale, jak mówią, nie ma ograniczeń co do doskonałości ...

Nissan Note jest jasny, stylowy i dynamiczny. Pomimo dość kompaktowych wymiarów ma doskonałą przestronność i mocną jednostkę roboczą pod maską. Model nie akceptuje kompromisów - będąc w istocie samochodem rodzinnym, jest w stanie osiągać duże prędkości i zadziwiać dynamiczną energią. Oficjalna światowa sprzedaż rozpoczęła się w 2004 roku, po 3 latach samochód przeszedł przestylizowanie, co jeszcze bardziej zwiększyło popularność tego kompaktowego vana.

Tuning karoserii Nissan Note - jeszcze więcej dynamiki i elegancji

Samochód posiada oryginalny wygląd, który odróżnia go od ogromnej masy „kongenerów” na ukraińskich drogach. Głównymi charakterystycznymi cechami nadwozia są zakrzywiony dach i dynamiczny, ale elegancki profil nadwozia. W 2009 roku producent przeprowadził zmianę stylizacji, nadając zaktualizowanemu Noteowi oryginalne reflektory oraz osłonę chłodnicy.

Zmiany wpłynęły również na lokalizację anteny zewnętrznej, przeniesiono ją z przedniej części dachu na tylną. Zderzaki nabrały koloru zbliżonego do koloru nadwozia. Taki lifting można jeszcze bardziej upiększyć tuningiem - można własnoręcznie zamontować chromowane obramowanie okien, stalowe nakładki na klamki, parapety, lusterka, a także dokupić relingi dachowe, by zwiększyć dynamikę i ładowność.

Tuning salonu Nissan Note od Daudio oprócz nowoczesnego „farszu”

Kompaktowe wymiary nie powinny wprowadzać kierowców w błąd. Note to pojemny samochód z większą przestrzenią do przechowywania dzięki zakrzywionemu dachowi i specjalnym sztuczkom producenta. Jeśli potrzebujesz rodzinnego kompaktowego vana, który z powodzeniem pomieści dużą ilość bagażu, co jest niezbędne np. Na wycieczkę po kraju, to tak jak powiedzieliśmy powyżej możesz dokupić bagażnik dachowy.

W kabinie znajduje się wiele funkcjonalnych wnęk, kieszeni i szuflad, wykończenie wnętrza wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, tylna kanapa przechodzi transformację, która reguluje objętość bagażnika. Cóż, dodatkowo proponujemy zwrócić uwagę na takie akcesoria do tuningu salonu Nissan Note jak wygodne pokrowce samochodowe z ekoskóry, naklejki na deskę rozdzielczą na drewno lub aluminium, wysokiej jakości gumowe dywaniki czeskiej firmy.

Zobacz zdjęcia, porównaj ceny na Ukrainie, złóż zamówienie i uzyskaj rabat. Towar dostarczymy za darmo.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów