Tuning Nissana NP300 1999-2015

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN

Pickup Nissan NP 300 japońskiego koncernu samochodowego zawsze był w centrum uwagi miłośników wysokiej jakości, mocnych i trwałych samochodów. Niesamowite zdolności terenowe, wyjątkowa gama układów napędowych, ogromna przestronność i najwyższa produktywność pozwoliły NP 300 spokojnie zająć wiodącą pozycję w swojej klasie.

Imponujący, potężny wygląd i tuning nadwozia Nissana NP 300

Jedno spojrzenie na ten samochód wystarczy, by zrozumieć, że nie boi się złych dróg, różnych niemiłych niespodzianek ze strony pogody, ani wszelkiego rodzaju niespodzianek ze strony innych uczestników ruchu drogowego. Imponujące wymiary, wytrzymałe nadwozie, masywne rozpórki, chromowana osłona chłodnicy, imponująca optyka odróżniają japoński pickup od masy innych aut. Jeszcze większą zdolność do jazdy w terenie zapewni tylny i przedni zderzak z naszego sklepu samochodowego DDaudio oraz podnóżki (nie tylko chronią nadwozie z boku podczas jazdy w terenie, ale także ułatwiają kierowcy i pasażerom wchodzić i wychodzić)

Sprawność każdego milimetra kabiny, którą można poprawić, tuningując Nissana NP300

Wewnętrzna konstrukcja NP 300 zachwyca przemyślaniem i praktycznością każdego szczegółu. Każdy element wnętrza ma swoje przeznaczenie. Wygodne i funkcjonalne fotele pozwalają na pokonywanie długich dystansów bez żadnego zmęczenia. Bogate wewnętrzne wypełnienie techniczne znacznie upraszcza proces zarządzania. Dla większego komfortu możesz to zrobić samodzielnie za pomocą zasłon na szybach chroniących przed słońcem, pokrowców samochodowych, wysokiej jakości gumowych mat czy ozdobnych nakładek na torpedę.

Unikalne cechy japońskiego pickupa

Samochód prezentowany jest w trzech wariantach - basic, comfort i premium. Każdy z nich wyposażony jest w potężną jednostkę napędową, dzięki której pickup jest w stanie udźwignąć najcięższe ładunki oraz holować przyczepę o masie do trzech ton. Ten prawdziwy koń pociągowy jest wyposażony w napęd na wszystkie koła. 2,5-litrowy silnik wysokoprężny wraz z pięciobiegową manualną skrzynią biegów pozwala NP300 radzić sobie nawet w trudnych warunkach terenowych.

Podwyższone bezpieczeństwo NP 300

Potężny, imponujący, dynamiczny, pojemny, z innowacyjnymi systemami bezpieczeństwa, ten samochód jest absolutnym liderem w swojej klasie. Model wyposażony jest w nowoczesne technologie zapewniające maksymalne bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom podczas zderzenia.

Firma Daudio oferuje z własnego doświadczenia, aby upewnić się z własnego doświadczenia, że wszystkie akcesoria i body kit do modeli Nissana NP 300, zakupione w naszym sklepie tuningowym, są w stanie z powodzeniem sprostać wszystkim powierzonym jej zadaniom i służyć przez bardzo długi czas.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów