Tuning Nissan Teana 2008-2013

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
4
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 144 PLN
✅ W magazynie
-
+

Jakość Nissan Teana g31, g32, g33, body kit do którego oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną, stoi na wysokim poziomie. Nadwozie samochodu jest dość stylowe i naturalnie zwraca na siebie uwagę. Wygląd zewnętrzny wyróżnia się z przyziemnego tła dzięki doskonale przemyślanemu projektowi. Instalując osłony na lusterka, progi, klamki drzwi i inne elementy tuningowe nadwozia, możesz dodać osobowości sedanowi, podkreślając go w ruchu ulicznym.

Po wejściu do środka można poczuć, jak wygodna jest kabina, co jest zasługą wygodnych siedzeń, panoramicznego dachu i doskonałego nagłośnienia. Nissan Teana jest przeznaczony dla pięciu osób, które bez problemu zmieszczą się w nim. Aby uzyskać większy komfort, twórcy zainstalowali system ogrzewania siedzenia, wentylację i system podpór nóg. W zależności od konfiguracji samochód może być wyposażony w system audio Bose obsługujący sześciokanałową transmisję dźwięku.

Nissan Teana jest wyposażony w sześciocylindrowy silnik widlasty o mocy 182 KM. i pojemność 2,5 litra. Istnieje również inna konfiguracja o mocy 249 KM. i pojemność 3,5 litra. Na 100 kilometrów w trybie miejskim sedan zużywa 12-13 litrów, a na autostradzie liczba ta spada do 8 litrów na 100 km. Silnik jest sprzężony z bezstopniową automatyczną skrzynią biegów Xtronic CVT.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów