Tuning Nissan Tiida 2004-2011

2
Artykuł: eva976861
cena 294 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
5
Artykuł: 97UN091SP

Proszę wybrać:

cena 152 PLN
✅ W magazynie
-
+
2
Artykuł: LN-TD12
cena 217 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
Nissan Tiida (2006-2011) Deflektor maski (HIC)
1
Artykuł: FH-Ni21
cena 297 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 2-3 dni
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC15
cena 12 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-14 dni

Tuning Nissan Tiida podkreśli główne zalety samochodu - styl i wygodę. Przemyślana konstrukcja zewnętrzna, ergonomiczne wnętrze, najnowsze rozwiązania techniczne od razu wyróżniają samochód na tle innych modeli tej klasy. A akcesoria tuningowe do hatchbacka Nissana Tiida z naszego sklepu samochodowego jeszcze bardziej upiększą Twojego „żelaznego przyjaciela”. Wystarczy raz ocenić obszerne wnętrze i szerokie wygodne fotele, aby poczuć jak wygodnie steruje się dynamicznym silnikiem, a nie będziesz już mógł sobie wyobrazić siebie prowadzącego innym samochodem! A co z doskonałą izolacją od wibracji i hałasu, którą osiągnięto dzięki specjalnie opracowanemu polerowaniu wału korbowego i mocowań silnika.

Jaki tuning dla Nissana Tiida oferuje Daudio (akcesoria i zestaw karoserii)?

  • Stalowe i chromowane wykończenia elementów karoserii: nadkola, lusterka, optyka (światła przeciwmgielne, przednie, stopy), listwy progowe i inne akcesoria.
  • Błotniki, materiały wygłuszające, folia do nadruku wodnego.
  • Nakładki do wnętrza hatchbacka, pokrowce samochodowe, dywaniki, car audio.

Recenzja Nissana Tiidy ze sklepu samochodowego Daudio

Samochód został zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy preferują aktywny tryb życia i preferują samochody kompaktowe. Po znaczącym sukcesie modelu u siebie w Japonii, został wprowadzony na rynek europejski. Od 2007 roku Nissan Tiida zdecydowanie zajął miejsce na rynku samochodowym w Polsce, Irlandii, Czechach, na Węgrzech i innych krajach europejskich.

Kompaktowość modelu ułatwia znalezienie dla niego miejsca parkingowego, a jednocześnie wnętrze jest przestronne, wygodne dla kierowcy i pasażerów. Najnowsza technologia sprawia, że Tiida jest łatwa w obsłudze i bardzo wygodna dla tych, którzy lubią szybką jazdę i długie podróże.

Na Ukrainie Nissan Tiida jest również sprzedawany pod markami Nissan Versa i Nissan Latio. Od 2007 roku wielu właścicieli samochodów miało już okazję docenić wszystkie zalety modelu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów