Tuning Nissana X-trail T30 2002-2007

W naszym sklepie samochodowym z dostawą na terenie Ukrainy, WNP, Europy możesz kupić akcesoria i listwy chrom do tuningu Nissana X-Trail. Nissan X Trail - SUV, naszym zdaniem - „jeep”. Występuje w wersji 5-drzwiowej i ma 4510 mm długości (przy szerokości 1765 mm), jest w stanie pomieścić 5 pasażerów. Bagażnik może pomieścić ponad 410 dm sześciennych ładunku. Wykorzystując całą możliwą objętość bagażnika, pomieści 1841 dm sześciennych ładunku.

Nissan X-trail 2002-2007 Krótki przegląd ze sklepu samochodowego DDaudio

Zwykły prześwit dla takich maszyn wynosi 200 mm. Ściśnięty z przodu (poprzecznie) „energooszczędny” silnik wysokoprężny (konstrukcja rzędowa) ma pojemność 2184 cm3, dając „maksymalne” 114 KM. Paliwo „wlewa się” do istniejących 4 cylindrów poprzez ogromny ciśnieniowy układ wtrysku bezpośredniego. Silnik jest turbodoładowany. Ręczna skrzynia biegów ma 6 biegów. Nissan X-Trail ma konstrukcję z podwójną osią napędową, która zapewnia dobrą kontrolę na drodze. Przednie zawieszenie wykorzystuje wahacz, a tylne - sprężyny śrubowe.

Obwód hamulcowy jest bardzo nowoczesny i wydajny: wentylowane tarcze znajdują się z przodu, na tylnych kołach znajdują się dokładnie te same jednostki hamulcowe. ABS - układ przeciwblokujący, w ostatnich latach praktycznie niezbędny. „Ulepszone” wspomaganie kierownicy (hydraulika) wykorzystuje bardzo powszechny schemat „zębatki”. Jak wynika z informacji producenta, najwyższa możliwa do osiągnięcia prędkość to około 165 km / h. Możliwe jest osiągnięcie 100 km / hw 13,7 s. Zużycie (w trybie mieszanym) - 7,2 litra paliwa. Na drogach wiejskich samochód spala 6 litrów paliwa na sto kilometrów trasy, w obrębie metropolii będzie to od 9,2 litra. Zapas paliwa, który można umieścić w zbiorniku to 60 litrów.

Jaki body kit do tuningu Nissana X Trail możesz kupić u nas?

  • Chromowane nakładki na stopy, tylny zderzak, nakładki na lusterka, klamki drzwi, boczne progi i wlew paliwa.
  • Zestaw ochronny do ciała - podnóżki chroniące przed uderzeniami bocznymi oraz dla wygody kierowcy i pasażerów.

Wszystkie ceny akcesoriów do tuningu DIY Nissan X Trail są podane dla zestawów. Dostawa zestawów karoseryjnych realizowana jest przez wszystkie firmy transportowe do wszystkich miast Ukrainy i innych krajów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów