Tuning Nissan X-trail T32/ Rogue 2014↗

Oferujemy zakup akcesoriów tuningowych do Nissana X-trail T32 z lat 2014, 2015, 2016, 2017 - SUV-a, który mocno i nie bez powodu zajął stabilną pozycję w świecie motoryzacyjnych przygód. Wszystko w nim jest podporządkowane pokonywaniu zewnętrznych trudności i stworzeniu maksymalnego komfortu wewnętrznego.

Tuning zewnętrzny Nissan X-trail t32 (2014, 2015, 2016, 2017) z salonu samochodowego DDaudio

X-Trail to kompaktowy, ale mocny SUV z umiarkowanie agresywnym, ale eleganckim wyglądem zewnętrznym. Szerokie panele boczne, masywne tylne słupki, prawie poziomo umieszczona maska, stylowe relingi dachowe - wszystkie te elementy wyglądu zewnętrznego są wymierzone, powściągliwe i solidne. Surowe linie nadwozia i jego poprawna geometria wskazują, że jest to idealne rozwiązanie dla pewnego siebie kierowcy, który odniósł życiowy sukces, zdobył określony status i jest prawdziwym koneserem wysokiej jakości i praktyczności. Radzimy:

  • doposażenie X-trail T32 w platformy boczne (progi, stopnie),
  • zamontować osłonę tylnego i przedniego zderzaka (aby chronić karoserię przed uszkodzeniem podczas jazdy w terenie,
  • dokupić zworki poprzeczne (bagażnik) do relingów dachowych aby zwiększyć powierzchnię użytkową SUV-a,
  • przykleić chromowane listwy na klamkach, lusterkach i progach (również w celu zabezpieczenia tych elementów karoserii przed zarysowaniami).

Wszystkie akcesoria do tuningu Nissana X-trail T32 możesz kupić u nas z dowolnego miejsca na świecie. Dostarczamy na całym świecie (na terenie Ukrainy - bezpłatnie). Dowolna forma płatności - przedpłata lub za pobraniem.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów