Tuning Peugeot 4007

Tuning Peugeot 4007 2007-2013 ze sklepu samochodowego DDaudio - to markowa jakość, body kit i akcesoria wykonane na profesjonalnym sprzęcie. Długoterminowa gwarancja na wszystkie towary, korzystne ceny na Ukrainie, sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Recenzja Peugeot 4007 ze sklepu tuningowego Ddaudio

Słodka para Peugeot-Citroen przez długi czas ignorowała dynamicznie rozwijający się rynek SUV-ów i crossoverów. Jednak w 2007 roku Francuzi zdecydowali się jednak wejść na nieznany wcześniej sektor rynku, wypuszczając Peugeota 4007 z napędem na wszystkie koła (bliski krewny Citroena C-Crossera ).

Zarząd firmy obrał ścieżkę najmniejszego oporu, składając swój pierwszy jeep z pomocą wielkiego specjalisty w tej dziedzinie - Mitsubishi. Znany Outlander został dawcą 4007. Pomimo takiego zapożyczenia drapieżno-pełen wdzięku styl marki został całkowicie zachowany w wyglądzie zewnętrznym. Agresywne, skośne reflektory, masywna przednia chłodnica, ogromny chromowany emblemat działają jak wizytówka, nie pozostawiając wątpliwości co do przynależności do francuskiej marki. Podobieństwa do Outlandera można domyślać się tylko w ogólnych proporcjach.

Jeśli wygląd zewnętrzny Mitsubishi Outlander XL i Peugeota 4007 jest bardzo różny, to cokolwiek można powiedzieć, nie da się uniknąć uczucia déjà vu, patrząc na wnętrze. Kierownica, dźwignia zmiany biegów, deska rozdzielcza - tutaj królują sprawdzone ergonomiczne detale pochodzenia japońskiego, nie są one pozbawione elegancji, ale też dalekie są od charakterystycznego dla Peugeota ekstrawaganckiego stylu. Trudno jednak narzekać na komfort kabiny: jakość materiałów jest bardzo przyzwoita, boczne podparcie siedzeń wygodne, odczyty przyrządów i komputera pokładowego są czytelne bez problemów. Jedynym problemem był przedni podłokietnik, który znajdował się zbyt blisko dźwigni zmiany biegów.

Peugeot 4007 jest wyposażony w 6-głośnikowy system audio z 6-płytową zmieniarką. Za dopłatą istnieje możliwość wyposażenia SUV-a w luksusowy dźwięk z 9 głośników Rockford.

Kup zestaw karoserii, bagażnik, progi drzwi i lusterka, gumowe dywaniki mogą być dostarczane na całym świecie. Na terenie całej Ukrainy - BEZPŁATNIE przez dowolną firmę transportową.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów