Tuning Peugeot 4008

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN

Oferujemy do zakupu tuning do Peugeota 4008 (Peugeot 4008) - nowego crossovera, stworzonego na platformie Mitsubishi ASX. Zastąpił model 4007, który wcześniej był tworzony na platformie Mitsubishi - Outlander XL. Główną różnicą między 4008 a 4007 jest jego zmniejszony rozmiar. Peugeot 4008 jest o 300 mm krótszy, co stawia go w klasie kompaktowych crossoverów, gdzie konkuruje z popularnym na Ukrainie Nissanem Qashqai, Kia Sportage, Hyundai ix35, Mitsubishi ASX, VW Tiguan, Honda CR-V, Toyota RAV4 itp. , a także z innym debiutanckim bliźniakiem - Citroenem C4 Aircross.

Recenzja crossovera Peugeot 4008

Peugeot 4008 jest mniejszy od swojego poprzednika 4007, długość 4008 zmniejszyła się aż o 30 cm, ale jednocześnie rozstaw osi pozostaje taki sam, co oznacza, że w kabinie jest nie mniejszy. A nawet zmniejszenie wymiarów przy zachowaniu rozstawu osi miało pozytywny wpływ na wskaźniki geometrycznej zdolności jazdy w terenie samochodu, zwisy stały się odpowiednio mniejsze, kąty wejścia i zejścia wzrosły. Innymi słowy, zmniejszyło się ryzyko zaczepienia się o zderzak podczas jazdy po polnej drodze lub podczas szturmowania barier. Crossover natychmiast podskoczył o 200 kg, co natychmiast poprawiło jego charakterystykę dynamiczną.

Salon Peugeot 4008 jest przestronny i wygodny. Jest dobrze wyposażony w podstawie, aw najwyższej konfiguracji jest prawie wszystko: skórzane wnętrze, klimatyzacja oraz system bezkluczykowego otwierania i uruchamiania silnika. Deska rozdzielcza jest inna, a dokładniej inny panel komputera pokładowego: w bazie jest to ekran monochromatyczny, ale wyświetla również komunikaty w różnych kolorach (czerwonym lub pomarańczowym), ale w najwyższej konfiguracji ma prawdziwie pełnoprawny kolorowy wyświetlacz.

Jaki tuning Peugeot 4008 (Peugeot 4008) oferuje nasz salon samochodowy Daudio?

Asortyment akcesoriów stale się powiększa, dlatego częściej odwiedzaj nasz sklep. Teraz w magazynie:

  • wyściółka wykonana z wysokiej jakości tureckiej stali nierdzewnej - na klamkach i progach drzwi - gwarantuje brak korozji, nie boi się ekstremalnych temperatur i wilgoci;
  • gumowe dywaniki czeskiego producenta - ze zderzakami i specjalną powierzchnią antypoślizgową;
  • bagażnik dachowy - poprzeczki do relingów dachowych) - wykonany z aluminium, wytrzymuje obciążenie do 100 kg.

Charakterystyka pojazdu

Jak wiecie, francuski model 4008 powstał na platformie zakupionej od Japończyka - GS, na której zbudowany jest Mitsubishi ASX. Peugeot 4008 to bliźniak Mitsubishi ASX, nawet wymiary są prawie identyczne, mierzą 4,34 m długości, 1,80 m szerokości i 1,63 m wysokości.

Jeśli chodzi o silniki Peugeot 4008, są to benzyny 4: 2 i 2 silniki wysokoprężne. Czterocylindrowe silniki benzynowe są pożyczane od Japończyków: 1,6 litra o mocy 117 KM. i 2.0 o mocy 150 KM. Również japoński i jeden z diesli - 1,8 litra (150 KM). I tylko jeden silnik, który otrzymał Peugeot 4008, to francuski - 1,6-litrowy diesel o mocy 116 KM. Model posiada trzy tryby pracy z napędem na cztery koła:

  • 2WD - w tym przypadku tylko przednie koła stają się prowadzące;
  • 4WD - w tym przypadku rozdział momentu obrotowego między przednią i tylną osią odbywa się automatycznie;
  • LOCK - w tym przypadku układ przenosi 1,5 raza więcej momentu obrotowego na tylne koła w trybie automatycznym.

Peugeot 4008 wnętrze i wnętrze

Wnętrze crossovera jest wykonane w stylu statusowym, który jest kontynuacją linii samochodów o szacownym designie. Deska rozdzielcza jest wykończona czarnym lakierem z matowym wykończeniem. Wszystkie jego elementy harmonijnie komponują się z ogólnym stylem i tworzą z nim jedną całość.

Twórcy bardzo dużo uwagi poświęcili ergonomii elementów sterujących. Niezależnie od wzrostu kierowcy wszystkie czujniki i urządzenia pomiarowe znajdują się w najwygodniejszej pozycji do monitorowania parametrów. Należy zwrócić uwagę na panoramiczny dach, który nie tylko zapewnia oświetlenie, ale także przyczynia się do wizualnego zwiększenia wolnej przestrzeni.

Salon Peugeot 4008 można wykonać w jednej z dostępnych opcji. Są to między innymi kilka rodzajów tkanin, różne rodzaje skór naturalnych, a także ich zamienniki. Każda z tych opcji zapewnia wysoką jakość działania, a także zwiększoną odporność na zużycie. Stan kabiny potwierdza zastosowanie chromowanych powierzchni, a także zastosowanie specjalnego oświetlenia LED, montowanego w określonych miejscach. Niektóre dodatkowe elementy wewnętrzne mogą się różnić w zależności od konfiguracji.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów