Tuning Porsche Macan 2014↗ r.

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według

Wszyscy wiedzą, że samochody Porsche mają oryginalny design. Modele samochodów zajmują wysokie pozycje na światowym rynku ze względu na swoją niezawodność i wysoką jakość. Twórcy Porsche Macan nazywają go agresywnym i silnym. Tuning dla Porsche Macan tylko podkreśli całą siłę i moc, jaką twórcy modelu chcieli przekazać.

Relingi dachowe do Porsche Macan

Relingi dachowe do Porsche Macan są projektowane wyłącznie dla tego modelu. Ich oryginalny projekt i konstrukcja zostały opracowane z uwzględnieniem wszystkich cech samochodu. Należy zaznaczyć, że tego typu relingi dachowe pełnią funkcję dekoracyjną.

Główne cechy relingów dachowych:

  • wysokiej jakości materiał;
  • instalacja odbywa się bezpośrednio w zwykłych miejscach;
  • siła;
  • w zestawie znajdują się elementy do montażu balustrady;
  • wysoka odporność na zużycie.

Plastikowe zestawy karoserii i progi boczne

Możesz uzupełnić projekt samochodu plastikowymi zestawami karoserii, które nadają samochodowi masywny i ważny wygląd. Podkładki można łatwo zainstalować w domu bez pomocy. Plastikowy zestaw karoserii nie wpływa na właściwości jezdne samochodu.

Progi boczne wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i aluminium. Progi montowane są w standardowych miejscach auta i nie wymagają dodatkowych modyfikacji. Wszystkie mocowania parapetów wykonane są z metalu - gwarantuje to doskonałą jakość użytkowania przez długie lata.

Z powyższego możemy wywnioskować, że tuning jest jednym z alternatywnych rozwiązań, jeśli właściciel samochodu chce podkreślić pełną moc urządzenia i nadać Porsche Macanowi wyjątkowość.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.