Strojenie inteligentne

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
Artykuł: eva968326
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 189 PLN
-
+
Materiał przyjazny dla środ...
Materiał przyjazny dla środowiska, hipoalergiczny, absolutnie bezwonny. Dużo lżejsze niż maty gumowe. Odporny na wilgoć i ekstremalne temperatury. Ochrona przed mokrymi butami i wnętrzem samochodu
Części chromowane na klamki Mercedes Smart 2007↗ (Omsa, 2 szt.)
Artykuł: 4751041
Hurtowe ceny
4.6/5 Głosów: 5
cena 152 PLN
-
+
Części zamienne chromowane...
Części zamienne chromowane do klamek Mercedes Smart to stylowe, cienkie, ale bardzo wytrzymałe nakładki. Akcesorium samochodowe jest wykonane ze stali stopowej z chromem i niklem, dzięki czemu nie koroduje. Montaż - na taśmie samoprzylepnej 3M. Cena za zestaw.
Artykuł: 97UN091SP

:

4.29/5 Głosów: 7
cena 169 PLN
-
+
Rozmiar przód 45cm x 5cm i...
Rozmiar przód 45cm x 5cm i tył 23cm x 5cm.
Tuning skrzynia BIEGÓW Mercedes Smart (1998-2007)
Artykuł: dddd755
Hurtowe ceny
4.57/5 Głosów: 7
cena 591 PLN
-
+
Tuning PPC przedstawiony el...
Tuning PPC przedstawiony eleganckim, aluminiowym uchwytem, który nie nosi się z czasem. Na akcesorium nie są widoczne rysy, a jego powierzchnia powoduje tylko przyjemne wrażenia dotykowe.

Smart – to marka auto najmniejszego klasy wielkości. Pierwszy model marki Smart ukazała się w 1997 roku. Zaprojektowany samochód przedsiębiorstwo Micro Compact Car AG, jednym z celów było stworzenie samochodu, który idealnie nadaje się do miasta i będzie oszczędny.

Wszystkie modele Smart wyposażone są w praktycznie takiej samej konstrukcji i dlatego można śmiało powiedzieć, że każdy właściciel tej marki, choć raz zastanawiał się nad tym, aby poprawić wygląd swojego samochodu i uczynić go niepowtarzalnym, wśród innych maszyn.

Gumtree tuning Smart

Tuning Smart – to żmudna praca, która wymaga dużo czasu, ale plus w tym, że wiele szczegółów można zainstalować samodzielnie. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości części dla twojego Smart:

  • nakładki na lusterka, drzwi lub uchwyt, są doskonałą ochroną przed zadrapaniami i uszkodzeniami, a także doda w wygląd auto elegancję i oryginalność;
  • etui ochroni salon auto od zanieczyszczeń i uczynią go bardziej przytulnym i wyjątkowym;
  • nakładki na panel urozmaicają projekt wnętrza i uczynią go bardziej komfortowo podczas podróży;
  • końcówki tłumika wykonane są ze stali nierdzewnej i atrakcyjne uzupełnienie zewnątrz auto;
  • dywaniki gumowe pomogą utrzymać kabinę w czystości i porządku.

Bez wątpienia każdy właściciel samochodu, zastanawiam się nad tuningiem swojego samochodu. Jest to ciekawa praca, w wyniku której można wyróżniać się z ogólnego strumienia podobnych samochodów. Warto zauważyć, że oprócz wyglądu, tuning samochodu pomoże poprawić poziom bezpieczeństwa i niezawodności.

Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą ci wybrać odpowiednie części do tuningu Smart, które są odpowiednie dla danego modelu samochodu. Zapoznać się z asortymentem na stronie internetowej, przechodząc do katalogu ze zdjęciami.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych