Akcesoria samochodowe VIP

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Towary

Trochę o firmie Vip Tuning

Firma, o której będzie mowa, pojawiła się w obwodzie, w r. Dzierżyńsk, w 2003 roku. Praktycznie od samego edukacji i do obecnej pory firma jest jednym z uznanych liderów w produkcji akcesoriów wykonanych ze szkła organicznego, dla różnych rodzajów zagranicznej motoryzacji. W ogromnej liczbie modeli, przeznaczonych dla konkretnych krajowych i zagranicznych pojazdów, a także wśród opcji, które są uniwersalne, łatwo dobrać optymalny pod względem jakości i kosztów dla ciebie opcja.

Asortyment jest naprawdę bardzo szeroki. Wykonane z wysokiej jakości, wykonane z zachowaniem wszystkich norm technologicznych, pleksi, akcesoria samochodowe, które na rynku są dostarczane pod marką Vip Tuning, pasują prawie pod wszystkie rodzaje zagranicznych samochodów osobowych, niezależnie od roku i kraju produkcji. Przy tym asortyment, oferowany przez firmę, stale rozszerza się nowościami, które zapewniają wszystkie potrzeby większości kierowców. Firma zorganizowana ludźmi, którzy dokładnie wiedzieli, co będą robić i od momentu powstania firmy są pozytywne doświadczenia milionom kierowców nie tylko w naszym kraju, ale i poza jej granicami. I właśnie ten fakt sprawia, że klientów regularnie wybierać owiewki szybę przednią i maski właśnie tego producenta. Wysokiej jakości akcesoriów i optymalne ceny pozwolą łatwo wybrać opcję właśnie dla ciebie z produktów właśnie tej rosyjskiej firmy.

Motto firmy mogą stać się dwie rzeczy ó wszechstronność i jakość. Rzeczywiście, wśród wyprodukowanego asortymentu zawsze można znaleźć wariant dokładnie pod twój samochód. Nasza praca z producentem bezpośrednio pozwala sprzedawać swoje produkty po cenie minimalnej, bez dokonywania dodatkowych marży handlowej. Więc zwrócić się właśnie do nas ó na terenie Ukrainy właśnie jesteśmy oficjalnym przedstawicielem tej i wielu innych firm.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów